1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Kia Haziran Kampanyası! 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Kia Haziran Kampanyası! 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

kia-haziran-kampanyasi-3-ay-sonra-odemeye-baslayin

Son dönemlerde ortaya çıkardığı kampanyalarla ve araçlarla gündeme gelen Kia, bu sefer de yepyeni bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Kia severler, firmadan bir araba tercih ettiklerinde yaz ayına arabasız girmeyecek diyebiliriz. Çünkü Haziran ayı kapsamında Kia’dan araç alanlar, 3 ay sonra ödemeye başlıyor. Kia Haziran kampanyası ile bakalım hangi araçlardan faydalanabiliyor, hangi ödeme seçeneklerini kullanabiliyoruz?

Haziran’da Al, Eylül’de Öde!

Kia’nın Haziran ayı kampanyasına baktığımız zaman gerçekten de faiz oranları ve araç modelleri bizleri cezbediyor. Yıllardan beri otomotiv dünyasında adından söz ettiren firmanın 3 ay sonra ödeme kampanyası başladı. Haziran ayı içerisinde satın alacağınız Sportage, XCeed ve Picanto gibi modellerin ödemesini Eylül ayında yapmaya başlayabilirsiniz.

Haziran ayında araç alarak yaz ayının araçsız geçirmek istemeyenlere ayrıca finansman desteği ve düşük oranlı faiz destekleri de veriliyor.

Kia Haziran Kampanyası Cazip Faizler

Kullanıcılarına çeşitli finansman desteği sağlayarak, faiz oranlarında da indirime giden firma her ailenin araç sahibi olabilmesi için gerekeni yapmış diyebiliriz. Özellikle satın alacağınız Sportage modeli için 70.000 TL’ye kadar finansman destek sağlanırken, araç size 18 ay vadeli ve %0,49 faiz oranıyla sunuluyor.

Eğer daha yeni bir modelden yana tercih kullanarak kampanyadan faydalanmak isterseniz, XCeed modelini de tercih edebilirsiniz. Yeni modelde de 70.000 TL’ye kadar finansman desteği sağlanırken araç karşınıza 18 ay vadeli ve %0,59 faiz oranıyla beraber çıkıyor.

Özellikle otomotiv firmasının daha küçük araçlarından birisi olan Picanto modelinde de 40.000 TL’ye kadar finansman desteği sağlanıyor. Aynı zamanda araç 18 ay vadeli ve %0,59 faiz oranıyla karşımıza çıkıyor. Ceed modelinde de 50.000 TL’ye kadar destek sağlanıyor, vade ve faiz oranları da aynı seviyelerde seyrediyor.

Haziran Ayı Son Tarih!

Kia Haziran kampanyası için araç alımınızı Haziran ayı sonuna kadar yapabilirsiniz. Haziran’ın son gününe alacağınız aracın tutarını, mükemmel seçenekler ve desteklerle Eylül ayında ödemeye başlayabilirsiniz. Yaz ve kış aylarınızı arabasız geçirmek istemiyorsanız, fırsatı kaçırmayın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap