1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Kerpeten Ali Yeni Diziyle Ekranlara Dönüyor

Kerpeten Ali Yeni Diziyle Ekranlara Dönüyor

kerpeten-alii

Geçtiğimiz yılların efsane dizilerinden olan ‘’Ezel’’ ile tanıdığımız ‘’Kerpeten Ali’’ artık yeni bir dizi projesiyle karşımıza çıkıyor. Netflix platformu üzerinden geri dönüş yapmayı hedefleyen Kerpeten Ali yeni diziyle geliyor. Geçtiğimiz senelerde rolünü başarılı bir şekilde üstlenen ve ön plana çıkan Barış Falay, artık Netflix platformunda görünecek. Peki ünlü oyuncunun dizisi hakkında hangi detaylar bulunuyor?

Kerpeten Ali Yeni Diziyle Geliyor

Yeni bir Türk dizisi üzerinde çalışan Netflix, ‘’Menajerimi Arayın’’ isimli yeni dizi projesinde rol alacak Kerpeten Ali lakaplı Barış Falay, bu zamana kadar başarılı çıkış yakalayan bir oyuncuydu. 2015 yılında yayınlanan ‘’Call My Agent’’ isimli dizinin uyarlamasında rol alacak ünlü oyuncunun çalışmaları şimdiden başladı diyebiliriz.

Menajerimi Arayın Dizi Konusu

Barış Falay’ın rol alacağı yeni Netflix dizisi, 2015 yılında çekilmişti. Dizinin konusu menajerlerin ekonomik krizle beraber başından geçen olayları anlatıyordu. Hiç beklenmedik bir anda gelen ekonomik kriz neticesinde hem şirketlerini, hem de kendilerini ayakta tutmak için mücadele veren menajerlerin hikayesini anlatan ‘’Call My Agent’’ dizisi, Türk oyuncularla Türkiye topraklarında yayınlanacak. Dizinin uyarlanmasıyla beraber, konusunda da herhangi bir değişiklik olmayacağını düşünüyoruz.

Kerpeten Ali Yeni Diziyle Başrolde Yerini Alacak

Bir röportaj sırasında yeni dizide başrol alacağını söyleyen Barış Falay, Netflix dizisinde farklı oyuncuların da rol alacağını belirtti. Aynı zamanda Güllerin Savaşı ve Behzat Ç. gibi dizilerde rol alan Canan Ergüder de yeni dizide rol alacak.

Rolü hakkında herhangi bir bilgi vermeyen Falay, farklı rolleri canlandırmayı sevdiğini söyledi. Dizideki oyunculara baktığımız zaman da karşımıza Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler çıkıyor. Daha farklı isimlerin de dizide yer alacağı belirtilirken, şuan için tüm isimler netleşmiş değil. İlerleyen günlerde dizinin isimleri netleştikçe ve bilgiler geldikçe sizlere detaylı bilgiler aktarıyor olacağız.

Önerilen Yazı
Çok Sevilen Dizi Yeniden Kanal D Ekranlarında! – İşte Detaylar
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap