1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Karantinada Hazırlanan Kısa Filmler Netflix Platformuna Açılıyor

Karantinada Hazırlanan Kısa Filmler Netflix Platformuna Açılıyor

karantinada-cekilen-filmler

Covid-19 salgınından dolayı düğünlerimiz, sinemamız ve aktivitelerimiz aşırı derecede kısıtlandı. Gençlerimiz sinemaya gidemezken, maalesef sinema filmlerinin de tüm çekimleri durduruldu. Tabii ki bu süreçte ünlü oyuncular da boş durmak yerine, kendi evlerinde çeşitli kısa filmler oluşturdu. Karantinada hazırlanan kısa filmler, ünlü oyuncular tarafından çekilirken bu filmlerin tümü Netflix platformunda yayınlanacak. Peki karantina sürecinde hangi filmler çekildi, kısa filmleri ne zaman izleyebileceğiz?

Karantinada Hazırlanan Kısa Filmler Yakında Yayında

Fabula ve The Apartment Pictures tarafından ortak oluşturulan projede, ünlü sinema oyuncuları kendi evlerinde duygu yüklü filmler çekti. Kısa filmler oluşturan oyuncular, çekimlerinin tamamen evdeki imkanlar dahilinde yaptılar. Pandemi süresince sinemanın yaratıcı gücünü ve etkilerini göstermek isteyen ünlü oyuncular, başarılı bir şekilde ortaya birçok kısa film çıkardı. Peki bakalım hangi filmler oluşturuldu, yeni filmler kullanıcıyla ne zaman buluşturulacak?

Yeni Projenin Adı Homemade

Netflix altyapısında yayınlanacak olan kısa çekim filmler, Homemade adında bir projeyle karşımıza gelecek. Yeni Homemade serisi 30 Haziran tarihinden itibaren Netflix platformunda bulunacak ve izleyicilerin beğenisine sunulacak. Başrollerde Ladj Ly, Paolo Sorrentino, Rachel Morrison ve Pablo Larrain gibi isimlerin bulunduğu filmler, dünyanın çeşitli bölgelerinde çekildi. Meksika’dan Şiliye, Fransa’dan İtalya’ya çeşitli kısa filmlerin çekimi yapılırken, belki de filmleri izlediğimizde sinemanın gücünü kendi gözlerimizle de görebileceğiz.

İlerleyen günlerde Netflix altyapısında bir gelişme olduğunda sizlere yeniden güncel şekilde bilgi veriyor olacağız. 30 Haziran tarihinden itibaren izleyicilerle buluşacak kısa filmlerin, yayınlanma sırası hakkında da şu an herhangi bir bilgi yer almadı. Bakalım bu süreçte bile sinemanın gücünü göstermek isteyen ünlü oyuncular, bunu başarabilecek mi? İlerleyen günlerde yeni yapıtlara göz atarak durumu daha iyi şekilde anlayacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap