1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. John Wick Dizi Olarak İzleyicileri ile Buluşuyor

John Wick Dizi Olarak İzleyicileri ile Buluşuyor

John Wick Dizi

John Wick Dizi formatında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Dünya genelinde büyük ilgi toplayan John Wick filmleri şimdi de TV’ye geliyor. John Wick Dizisi ilk olarak 2017 tarihinde fısıltı olarak yayılmaya başlamıştı. İsminin ”The Continental” olduğunu tahmin ettiğimiz diziden yeni haberler gelmeye başladı.

2017 ‘den beri bir bilgi gelmeyen John Wick Dizi formatı son bilgiler ile hala böyle bir dizi yaptıklarını açıkladılar. Bu açıklama dizinin yayınlanacağı Starz’ın CEO’su Jeffrey Hirsch’ten geldi.

John Wick Dizi

Jeffrey Hirsch, geçtiğimiz günlerde katıldığı Television Critics Association turunda dizi hakkında önemli konuşmalar yaptı. Dizinin Filmdeki olayların öncesinde geçeceğini ve Contenantal ağının nasıl bir araya geldiğini anlatacağını söyledi.

Hirsch aynı zamanda John Wick Chapter 4’den önce dizinin çıkış yapmayacağını da belirtti. Buda en az 2021’e kadar beklememiz gerekeceğine bir işaret. “Filmin çıkış tarihi belirlendi ve biz şu an henüz erken geliştirme aşamasındayız. Büyük ihtimalle filmden sonra çıkış yapacak.” diyen Hirsch TV adaptasyonunda John Wick rolünü Keanu Reeves‘in üslenip üstlenmeyeceği sorusuna cevap vermedi.

Yorum Yap

Yorum Yap