1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. İşte Türkiye’de Satılan En Ucuz Telefon Karşınızda!

İşte Türkiye’de Satılan En Ucuz Telefon Karşınızda!

tecno-spark

Bu sene yeni amiral gemilerinin sırayla karşımıza çıkmasıyla beraber, artık telefon almayı unuttuk diyebiliriz. Hem cihaz özelliklerinin çok yüksek olması, hem de kur endeksinin işin içinde olmasıyla beraber fiyatları duymak bile istemiyoruz. Tabii ki ne olursa olsun bir telefona ihtiyacımız var. Peki sizce Türkiye’de satılan en ucuz telefon hangisi? Sizler için süper özellikleriyle en uygun modeli inceledik.

Türkiye’de Satılan En Ucuz Telefon

Yeni amiral gemileri, bildiğiniz gibi çok üst düzey özelliklere sahip. Hatta bu sene ortaya çıkan birçok modelde oyuncu telefonu özellikleri yer alırken, fiyatlar da gerçekten cep yakıyor. Biz de telefondan aşırı yüksek özellik beklemeyen kullanıcılar için, en uygun 2020 model telefonu araştırdık ve bulduk. Şu an 2020 cihazlar arasında en uygun telefon Tecno Spark 4 Lite modeli diyebiliriz. Tecno Türkiye garantisine sahip cihazın, bakalım fiyatı ve özellikleri karşımıza nasıl çıkıyor?

Tecno Spark 4 Lite Özellikleri ve Fiyatı

Az önce de bahsettiğimiz gibi 2020 model bir cihaz arıyorsanız ve bu modelin uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız çok yüksek özellikler beklememeniz gerekiyor. En ucuz telefon unvanına sahip olan Tecno Spark 4 Lite modeli de giriş – orta seviye özelliklere sahip. Cihazın özelliklerine baktığımızda ilk aşamada Helio A22 işlemci gücünü ve 2 GB RAM gücünü görüyoruz. Aynı zamanda 32 GB dahili depolama alanı barındıran cihazın önünde ve arkasında toplam 2 adet kamera bulunuyor. Her iki kamera da 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir çekim sağlıyor.

6.52 inç ekran boyutuyla ideal bir ekran genişliğine sahip olan cihazın 720 x 1600 piksel ekran çözünürlüğü bulunuyor. Aynı zamanda 4.000 mAh pil gücüyle üretilen cihaz standart kullanıcılar için fazlasıyla yeterli diyebiliriz.

Son olarak cihazın Türkiye fiyatına baktığımız zaman da 1.100 TL fiyat etiketini görüyoruz. Özelliklerine göre gayet iyi bir fiyat etiketine sahip olan cihaz, çok yüksek özellik beklemeyen kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

Önerilen Yazı
Uygun Fiyatlı Tecno Spark Power 2 Tanıtıldı!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap