1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. İsmini Vermeyen Rtük Yetkilisinden Netflix Açıklaması!

İsmini Vermeyen Rtük Yetkilisinden Netflix Açıklaması!

2020-07-20_10-25-13

Netflix açıklaması konuları son dönemlerde karşımıza çok fazla çıkmaya başladı. Günümüzün belki de en çok tercih edilen içerik izleme uygulamalarından, sitelerinden olan Netflix için güncel bir çalışma sunuluyor ve bu çalışmaya dair etkili bir çözüm ön plana çıkarılıyor. Aşama aşama büyüyen, yenilikleriyle karşımıza çıkarılan her bir çalışma ve fırsat adına sizinle ilgili bir ayrıntı ve ihtiyaç da organize etmiş oluyoruz. Peki ama nedir bu süreç ve nasıl işleyecek?

Günümüzün belki de en çok seyredilen işleri arasında yer alan Netflix, hepimiz için dengeli ve yoğun tempolu bir çalışma sunan Netflix, aslında bu tartışmaların odağında bir şekilde zaman kaybediyor gibiydi. Son dönemlerin başarılı işlerine bakarsanız, kişisel beklentiler her zaman bize bir nebze daha yaklaşmış gibi görünüyor. Bu yüzden yapılacak olan çalışmalar arasında özelilkle Rtük sansuru konusu çok fazla dikkat çekiyor gibi duruyordu.

Hakan Muhafız, Atiye ve Aşk 101 gibi dizilerle karşımıza çıkmış olan pek çok seçeneği ve beklentiyi kendi içinde dengelemek ve büyütmek çok önemli bir konu olduğu için, bu alanlara dair de güçlü ve güncel bir yapıda hizmet etmiş oluyoruz. Daha rahat, daha net ve dengeli bir biçimde ön plana çıkarılan her bir yapıda, seçimlerin tamamına ulaşabilir ve kendinize dair de geniş çaplı bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Netflix açıklaması böyle geldi!

Pazarlama konusunda normal geçen toplantı ardından, Netflix sisteminin gerilla marketing uygulamasının gündeme geldiği söylendi. Yani Aşk 101 isimli dizide ilk bölüm dahi yayına alınmamışken RTÜK ile LGBT yüzünden çekişme yaşanılmış gibi haberler yapıldı. Halbuki böyle bir şey hiç yaşanmamış. RTÜK yayınlanmayan bir işi önceden göremez ve karışamaz. Senaryoyu da önden bilmiyor. Tabi bunu kimse bilmiyor ve sorgulamıyor. Herkes için oluşan beklenti de reklam konusunda önemli bir çalışma yaratıyor haliyle.

Eskiden bazı şarkıcıların da bu şekilde yaptığı, yasaklanan klip diye reklam yaparak daha çok kitleye ulaştığı gibi durumlar oluyordu. Bu tarz bir reklam kampanyası yapabileceği düşünülen Netflix için durumlar biraz daha farklı bir boyuta taşınmış olabilir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yetkilisi dedikleri gişe memuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir