1. Ana Sayfa
 2. Telefon Haberleri
 3. iPhone XR ve iPhone 11 Fiyatları Zamlandı! İşte Fiyatlar!

iPhone XR ve iPhone 11 Fiyatları Zamlandı! İşte Fiyatlar!

iphone-xr-ve-iphone-11-fiyati-degisti-iste-yeni-fiyatlar

iPhone XR ve iPhone 11 fiyatları ile ilgili olarak yeni bir güncelleme yapıldı. Bu güncellemeye dair ön plana çıkarılan pek çok sistem var. Peki ama nedir bu fiyatlar? Gelin hemen göz atalım. Malumunuz Temmuz ayı ile birlikte yılın ikinci yarısına girdik ve Temmuz zamları hemen ön plana çıkmaya başladı. Yeni gelen zamlarla birlikte sessizliğini bozan şirket, zaten pahalı iken iPhone XR ve iPhone 11 fiyatları ile çok daha zor bir erişim halini almış duruma geldi.

Temmuz ayının içeriklerine bakınca yılın ilk yarısını tamamlamış oluyoruz ve bu durumlarda da koronavirüs süreçleri ile uğraştık. Hatta pek çok konuda duraklama ve yaşam sorunları ile karşılaştık diyebiliriz. Bu süreçlerde fiyatı değişmeyen nadir ürünlerden olan iPhone için yeni zamlar kapıda olduğu için herkesin doğrudan etkilendiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden yapılacak olan ProMax zamlarında herkesin şaşırdığı fiyatlar yolda!

"<yoastmark

iPhone XR ve iPhone 11 fiyatları ne kadar?

Güncel fiyatlar şu şekilde karşımıza çıkıyor! Hemen listemize bakalım: Zamlardan önceki iPhone fiyatları şu şekilde idi:

 • iPhone XR 64 GB – 6.499 TL
 • iPhone XR 128 GB – 6.949 TL
 • iPhone 11 64 GB – 7.299 TL
 • iPhone 11128 GB – 7.749 TL
 • iPhone 11256 GB – 8.599 TL

Bu fiyat bandından zamlı halini ön plana çıkarırsak, yeni fiyatlar şu şekilde:

 • iPhone XR 64 GB – 7.099 TL
 • iPhone XR 128 GB – 7.549
 • iPhone 11 64 GB – 7.999 TL
 • iPhone 11128 GB – 8.449 TL
 • iPhone 11256 GB – 9.299 T

"<yoastmark

Oldukça geniş bir fiyat farkı bizleri bekliyor diyebiliriz. Bu süreç biraz can sıkıcı olsa da yeni zamlar telefon almayı düşünenlerin keyfini biraz kaçıracak gibi görünüyor. Birim olarak daha yüksek zam yapılan bu cihazlar için, özel zamlı versiyonları her zaman için can sıkacak diyebiliriz. Yeni fiyat performans aşamalarına ve incelemelerine bakarsak, oyun dünyasından ve özellikle Android telefon bandından uzak kalıp iPhone almayı düşünenler için bu süreç biraz daha can sıkıcı hale geliyor.  Bu fiyat bilgilerine ek olarak iPhone yine kendine has sınırlı bir zam yapısı ile gelmiyor. 1 Temmuz itibariyle Apple bandı pek çok ürüne özel zam yaptı!

Pencil fiyatlarına zam, Pro Display XDR ekran versiyonlarına zam, Nano camlı versiyonlara zam, iPhone SE için bir zam yok hala 5,299 TL şeklinde satışa sunuluyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap