1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. iPhone SE 2020 Kamera Özellikleri Nelerdir?

iPhone SE 2020 Kamera Özellikleri Nelerdir?

iPhone SE 2020 Kamera Özellikleri

2020’nin en gözde telefonlarından biri olan iPhone SE 2020 Kamera Özellikleri test edildi. DxOMark Testi yapılan kamera olumlu değerlendirmeler almayı başardı. Bizde sizlerle bu özellikleri paylaşmak istiyoruz.

iPhone SE 2020 Kamera Özellikleri Nelerdir?

Cihazın ekran boyutu 4.7 inç olan bu telefonda 12 Megapiksel ve 7 Megapiksel olmak üzere 2 adet kamera bulunuyor. Teste tabi tutulan telefon ne denli başarılı? Gelin bunlara bakalım.

iPhone SE telefonun arka tarafında yer alan ve çözünürlüğü 12 Megapiksel olan kamera f/1.8 diyafram özelliğine sahip. Aynı zamanda 4K 60 FPS video çekebilen bu kamera 6 farklı portre modunu da çalıştırabiliyor ve HDR teknolojisini kullanıyor.

Ön kısımda yer alan 7 Megapiksel kamera da portre fotoğrafları çekebiliyor. Diyaframı f.2/2 olan bu kamera DxMark testinden 83 puan almayı başardı. Genel değerlendirme de ise 101 puan almayı başaran telefon fotoğraf testinden de 103 puan aldı. Video testinden 98 puan almayı başaran iPhone SE 2020 oldukça başarılı bir telefon.

Ülkemize satışa çıkan bu akıllı telefonda A13 Bionic işlemci yer alıyor. Telefonla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de TeknoSitesi olarak bizleri takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. iPhone’in en iyi telefonları arasında yer edinmiş olan iPhone SE 2020 modeli oldukça güzel kamera özelliklerine ve işletim sistemine sahip. Telefonu almak isteyen kullanıcıların biraz kesenin ağzını açması gerektiğini unutmayalım.

Önerilen Yazı
Honor Play 4e Tasarım ve Özellikleri Ortaya Çıktı
Yorum Yap

Yorum Yap