1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. iPhone Cihazlara Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

iPhone Cihazlara Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

iPhone Jailbreak

iPhone cihazlar, kapalı kaynak olmaları sebebiyle müziklerimizi rahatça iPhone cihazlara indiremiyoruz. Bizler de bu yazımzıda iPhone müzik indirme işlemi nasıl yapılır? sorusuna cevap aradık. Detaylar yazımızda..

iPhone Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sanıldığının aksine iPhone cihazlara müzik indirebilmek için Apple Music, Spotify ya da Deezer benzeri uygulamalar kullanıp aylık erişim ücreti ödemek zorunda değiliz. iPhone cihazlara sanıldığının aksine müzik indirilebilir ve oldukça kolay bir işlemdir. Gelin sizlerle birlikte iPhone cihazlarımıza kolaylıkla müzik indirelim.

iPhone cihazlara müzik indirme işleminde kullanabileceğiniz uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılıyor. Spotify bizim ücretli uygulama olarak sizlere tercihimizdir.

Önerilen Yazı
Turk.net İnternet Fiyatlarında Zam Yapıyor

Spotfiy uygulaması ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Fakat çevrimdışı dinleme özelliği için Premium üyelik almalısınız. Premium üyelikler karşınıza aylık, 6 aylık ya da yıllık olarak çıkabiliyor.

Müzik İndirebileceğiniz Ücretsiz Uygulamalar

Elbette müzik indirmek için para ödemek zorunda değilsiniz. Bu işlemin etik olmayan bir işlem olduğunu ve platformlardan müzik indirmenin de sanatçının kazanacağı paraya zarar verdiğini unutmayalım.

App Store’da basit bir aramayla ücretsiz müzik indirebileceğiniz programlara da ulaşabilirsiniz. Bizim sizlere ücretsiz program önerimiz Turbodl – Video Vault Save isimli program olacaktır. Bu program ile YouTube üzerinde yayınlanmış olan istediğiniz videoyu ya da müziği MP4, MP3, AVİ uzantıları ile indirip cihazınızda depolayabilirsiniz.

Peki sizler müziklerinizi hangi programlar ile indiriyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap