1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. iPhone 12 Fiyatı Düşüyor!

iPhone 12 Fiyatı Düşüyor!

iPhone 12 Fiyatı Düşüyor!

WWDC20 etkinliği sonrasında iPhone 12 ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Teknoloji severler de tüm bu gelişmeleri yakından takip ediyor. Müjde! iPhone 12 Fiyatı Düşüyor! 

iPhone 12 Fiyatı Düşüyor!

Bu yıl sonunda tanıtımı gerçekleştirilecek olan iPhone 12 ile ilgili bir çok iddia ortaya atılmıştı. Kutu içerisinde olanlar ve özellikleri belli olan cihazın fiyatıyla alakalı da yeni söylentiler ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 kutu içerisinde şarj cihazının olmayacağı iddia edilmişti. Yeni telefonda 3.000 mAh üzerinde batarya olduğunu düşünürsek, kutu içeriğinde bir adaptör olmaması ve güç adaptörünün 379 TL gibi bir fiyatla satılması kullanıcıların canını sıkacak gibi duruyor.

Yeni iPAD Pro modeliyle beraber gelen LIDAR tarayıcının da sadece iPhone 12 Pro Max modelinin de olacağı iddia edilmişti. Şirketin 4G Versiyonlu iPhone 12 piyasaya sürmesi beklenmekte. İddialara göre 5.4 inç iPhone 12 GB modelinin fiyat etiketi olarak da 549 dolar olacak. Fiyat konusunda rakiplerine göre avantajlı olacak olan modelin henüz net özellikleri piyasaya çıkmadı.

Önerilen Yazı
iPhone’a Touch ID Özelliği Yeniden Gelecek Mi?
Yorum Yap

Yorum Yap