1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. iPhone 11’de Tasarım Gereği Apple Logosunun Yeri Değişecek

iPhone 11’de Tasarım Gereği Apple Logosunun Yeri Değişecek

iPhone-11-de-Tasarım-Gereği-Apple-Logosunun-Yeri-Değişecek

Son dönemlerin en iddialı bekleyişlerini karşımıza çıkaran iPhone, insanların isteklerini çok daha hızlı bir şekilde yeniliyor ve karşınıza çıkmasını sağlıyor. Bugün yayınlanan bir görselde yeni iPhone 11 ’in görünüşüne dair biraz gerçekçi olmayan ancak neden olmasın dedirten tasarımı ortaya çıktı. İnsanların meraklarına bir nebze olsun cevap veren marka, aslında logolar ile ilgili de bazı sürprizler yapacak gibi görünüyor. Yeni paylaşılan fotoğrafa göre Apple, yeni iPhone modelinde logosunun yerini değiştirecek.

Bugüne kadar çıkan tüm iPhone’larda Apple’ın logosu her zaman telefonun arka kısmının üst yarısında olmuştu ancak daha önce birçok paylaşımını haber hâline getirdiğimiz Twitter’daki Ben Geskin kullanıcısının Tweetine göre Apple’ın logosu, iPhone 11’in merkezinde yer alacak. Hatta telefonun alt kısmında bulunan iPhone yazısı bile ortadan kalkacak. Bu yüzden insanlar bu konuyla ilgili farklı düşüncelere dahil oldular. Üst taraflarda yer alan kameralardan dolayı çekim kalitesi ile ilgili olarak görseller de ön plana çıkmaya başladı. Yeni iPhone, özellikle görüntü sentezleme konusunda da başarılı işlere imza atacak gibi görünüyor.

iPhone 11 ‘de Tasarım Gereği Apple Logosunun Yeri Değişecek

iPhone 11

Yapılan pek çok işlemi görünce, geçmişe yönelik düşüncelere de bakınca, markanın çok daha farklı bir süreç yaratması hepimiz için önem arz ediyor. Apple’ın diğer ürünlerini düşündüğümüzde logonun ortada bulunması görülmemiş bir şey değil. iPad’lerde ve MacBook’lardaki Apple logosu ortalanmış şekilde duruyor. Hatta MacBook’ların arka kısmında herhangi bir yazı da bulunmuyor ancak Apple’ın iPhone konusunda bunu yapıp yapmayacağını bilemiyoruz. En azından merakları dindiren marka, bu konuda yeni modeli için insanları da merakta bırakıyor ve yapılacak her çalışmada, en az sağlıklı bir verim almak için çaba sarf ediyor diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve öncelikli bir çözüm ile kendiniz için gerekli olan her güncellemeyi ve yeniliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Zaman içerisinde çok daha rahat, çok daha yenilikçi ve profesyonel çözümler sizleri bekliyor.

Bakalım yeni telefon iPhone 11, meraklıları için nasıl güncellemeler ve düzenlemeler yapacak. Hep birlikte bu son güncellemeleri ve yenilikleri merakla bekliyor, insanların isteklerine cevap veren bu çalışmaları ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap