1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. iPhone 11 Kullanıcıları Bu Sorunla Karşılaştı!

iPhone 11 Kullanıcıları Bu Sorunla Karşılaştı!

iPhone 11 Kullanıcıları Bu Sorunla Karşılaştı!

Apple piyasaya çıkardığı modellerle her geçen gün kendini yenilemeye ve güncellemeye devam etmektedir. Her ne kadar en çok satan modellere sahip olsalar da elbette ufak tefek hatalar yaşanabiliyor. Yeni çıkan bir model olsa bile bazı sorunlar can sıkmaya devam etmekte.Son zamanların en popüler telefonu olan iPhone bir takım sorunlarla karşılaştı.  iPhone 11 Kullanıcıları Bu Sorunla Karşılaştı! 

iPhone 11 Kullanıcıları Bu Sorunla Karşılaştı! Yeşil Ekran Sorunu Can Sıktı

Apple’ın iPhone 11 ailesi son zamanlarda hep yüksek satış rakamlarıyla gündemimize geldi. Burada özellikle ailenin bütçe dostu olan iPhone 11’in başarısı dilden dile dolaştı. Fiyatına oranla sunduğu performansın yüksek olduğu telefon 2020 yılının ilk çeyreğinin en popüler akıllı telefon modeli oldu. Bu kez aile bütçe dostu olan iPhone 11 Kullanıcıları üzüldü. Bazı iPhone kullanıcıları tarafından aşağıdaki resimde görülen yeşil ekran sorunu yaşanmaktadır. Bu ekran telefonu kullanılmaz hale getirmiyor ama telefonun ekranını kötü bir hale getiriyor Hal böyle olunca da telefon sahipleri bu durumdan rahatsız oluyor.

Telefonlarda ekran kilidi açıldıktan sonra yeşil ekran görülmesi akıllara donanımsal bir sorun olduğu ihtimalini getirmektedir. Fakat bu durum geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 13.4.1 güncellemesinden sonra görülmeye başladı. Dolayısıyla sorunun yazılım güncellemesinden ötürü olduğu ihtimalinin de üzerinde duruluyor. Aslında bazı telefon kullanıcıları telefonu yeniden başlattığı zaman bu durumun ortadan kalktığını belirtti.

Özellikle ekran parlaklığı düşük olduğu durumlarda karşılaşılan iPhone Yeşil Ekran Sorunu ne zaman çözüme kavuşturulacağını soruyorsanız eğer muhtemelen bir sonraki güncelleme ile düzeleceğini düşünüyoruz.

Önerilen Yazı
Katlanabilir Ekranlarda İnsan Saçı Kullanılacak

iPhone 11 Ne Kadar?

Hatırlamak adına çok satan iPhone 11‘in 64 GB resmi başlangıç fiyatı 7.299 TL seviyesinde. 128 GB için 7.749 TL, 256 GB içinse 8.599 TL ödeme yapılması gerekiyor. iPhone 11 Pro’nun 64 GB’lik telefonunun başlangıç fiyatı olarak ise 10.999 TL, 256 GB telefon için 12.299 TL, 512 GB telefon için ise 13.999 TL ödenmesi gerekiyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap