1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in Özellikleri

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in Özellikleri

iPhone-11-iPhone-11-Pro-ve-iPhone-11-Pro-Max-in-Özellikleri

Pek çok kişinin severek ve keyifle kullandığı ürünlerden olan iPhone için, yeni güncellemeler ve çözümler ön plana çıkmaya devam ediyor. İnsanların iletişimi, ilişkileri ve kaliteli yaklaşımları her zaman için çok daha farklı, çok daha özverili ve yenilikçi bir dilde hizmet sağladığı için, kaliteli bir çözüm üzerinde kendinizi ön plana çıkarabiliyorsunuz. Apple’ın 2019 model giriş seviyesindeki telefonu olacak olan iPhone 11 ’in ABD’de 749 dolardan satışa çıkacağı söyleniyor.

Bu telefon iPhone XR’ın devamı olacak. Ayrıca iPhone XR ile aynı ekrana sahip olacağı söylenen telefon bünyesinde A13 yongasını ve 4 GB RAM’i barındıracak. Ön kamera 12 MP olacak ve Face ID sensörleri geniş açıdan kilit açabilecek şekilde ayarlanmış olacak. Yani masada duran telefonu elinize almadan açabileceksiniz.

Telefonun özellikleri ile ilgili şunları söyleyebiliriz:

Telefonun diğer özellikleri arasında 3.110 mAh batarya bulunuyor. iPhone XR’ın bataryası ise 2942 mAh idi. Cihazda 3D Touch özelliği olmayacak ve Apple Pencil’i desteklemeyecek. Telefonun arka kısmında ise 12 MP’lik ikili kamera sistemi bulunuyor. Telefon 64, 256 ve 512 GB seçenekleriyle piyasaya çıkacak ve kablosuz şarj desteğine sahip olacak.

iPhone 11 Pro özellikleri:

Bu telefon da iPhone XS’in devamı olacak. Telefon, XS ile aynı OLED ekrana sahip ve iPhone 11 gibi A13 yongayı, yeni Face ID’yi, 12 MP ön kamerayı ve kablosuz şarj desteğini bulundururken 3D Touch’ı içermeyecek. Telefonu iPhone 11’den ayıran özelliği ise 6 GM RAM’i ve 12 MP üçlü arka kamera kurulumuyla birlikte Apple Pencil desteği.

iPhone 11 Pro Max özellikleri:

Kalem teknolojisini artık iPhone üzerinde de görmeye başlıyoruz. İşler biraz daha dijital dünyanın kullanımına dönmeye başlıyor. Son telefonumuz da tabii ki iPhone XS Max’in devamı olacak telefon. Cihaz iPhone XS Max’in ekranını taşıyacak ve diğer iPhone 11 modelleri gibi 3D Touch desteğine sahip olmayacak. Diğer telefonlar gibi A13 yonga, 12 MP ön kamera ve kablosuz şarj desteği bulunduracak.

Yorum Yap

Yorum Yap