1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. iOs 14 Cihazlar İçin Yeni Bir Hata Bulundu! Bu Güncellemeyi Yapın

iOs 14 Cihazlar İçin Yeni Bir Hata Bulundu! Bu Güncellemeyi Yapın

2020-07-26_11-37-21

iOs 14 cihazlar ile ilgili yeni bir hata bulundu. Instagram üzerinde verilen bu hata, hepimiz için durmadan yenilenen bir seçenek yarattı. Bu yüzden de kaçırılmayacak bir farkındalık ve yenilik oluşturduk diyebiliriz. Detayların ve güncel seçeneklerin ön plana çıktığı sitemiz üzerinde gelin bu hatadan bahsedelim. Malumunuz bildiğiniz gibi sitemiz sizlerle ilgili geniş ve hızlı bir çözüm üretiyor ve bu sayede çok daha fazla zaman kaybetmeden yenilikleri kullanmış oluyorsunuz.

Aşama aşama değişen ve analizlere göre ilerleyen sitemiz, sizlerle ilgili yenilikleri de ortaya çıkarıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan bir Instagram temsilcisi, bu durumun bir hatadan kaynaklandığını ve şu anda sorunun çözülmesi için çalışmaların devam ettiğini ifade etti. Uygulamanın Oluştur modu Instagram kamerasından erişilebildiği için bu uyarı çıkabiliyor, ayrıca ana sayfadan kameraya kaydırarak geçiş de bu uyarıyı tetikliyor.

iOs 14 cihazlar konusunda kamera detaylarına dikkat!

İnstagram sözcüsü tarafından yapılan açıklamaya, kamera erişimi ile ilgili bir detay yaratıyor. Kameraya sadece insanlar istediği zaman eriştiklerini söyleyen uygulama, bir açık kapı olmadığını da belirtiyor. Bu hatanın keşfini sağlayan şey ise Apple’ın yeni işletim sisteminin agresif bildirim stratejisi gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde de LinkedIn ve TikTok gibi uygulamaların, istemdışı olarak kaydedilen metinleri görebildiği ortaya çıkmıştı. Orada da iOS 14’ün bildirimleri bu sorunun keşfedilmesini sağlamıştı.

Bu tarz bir detayların ve beklentilerin tamamında karşımıza çıkarılan her bir detay hepimizi farklı bir dilde mutlu ediyor ve bu mutluluğu da kendi içimizde organize etmiş oluyoruz. Zaman kaybetmeyin ve yenilikçi bir yaklaşımla her bir seçimi kullanmaya başlayın. Ayrıntılar ve diğer bütün seçenekler için size dair sunulan her bir fırsat için tek tıklama karşınızda olacak.

Aynı sorun ıOs ve Facebook üzerinde de karşımıza çıkıyordu. Bu yüzden de insanların isteklerine göre bir yenilik ve değişken yapı sunuluyor. Bu yüzden zaman kaybetmeden bu seçeneklerin tamamını takip edebilir ve incelemeleri de bu diller ile yapabilirsiniz.

Daha önce TikTok ve LinkedIn’den gelen açıklamalarda iOS uygulamalarındaki sorunun kaldırıldığı ifade edilmişti. Reddit de soruna neden olan koddaki hatanın giderildiğini ifade etmişti. Böylece bu sorun aşılmıştı. TikTok’un uygulaması da App Store’da güncellenmişti. Sorunun Android’de yaşanmadığı açıklanmıştı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap