1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. iOS 13 ‘ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

iOS 13 ‘ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

ios-13-un-cikis-tarihi-belli-oldu

Apple ile ilgili gelişmeler kendini ön plana çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor. Mobil işletim sistemlerinden olan iOS İle ilgili yeni güncellemeleri sürekli ön plana çıkaran marka, her konuda yenilikçi bir yaklaşım ve bakış açısı ile sizlere hizmet sunuyor diyebiliriz. iPhone 11, pro ve pro max ile ilgili olarak yeni cihazın çıkışı ile de iOS 13 çıkış tarihi ön plana çıkıyor. Hangi telefonlara bu cihazın geleceği de muamma diyebiliriz. İsterseniz gelin güncellemenin hangi cihazlara geleceğine göz atalım tekrar ne dersiniz?

– iPhone 11

– iPhone 11 Pro

– iPhone 11 Pro Max

– iPhone Xs

– iPhone Xs Max

– iPhone XR

– iPhone X

– iPhone 8

– iPhone 8 Plus

– iPhone 7

– iPhone 7 Plus

iOS 13 ‘ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Apple, iphone

Yeni güncelleme bu cihazlara geliyor. iPhone 6 da güncellemeden çıkarıldığı için pek çok kişinin ihtiyacına net cevaplar veremiyor ve eski güncellemeler ile devam ediyor yoluna. iOs 13 güncellemesi bu cihazlara yapılamayacağı için pek çok kişinin ihtiyacına da net cevaplar verilemeyecek. Peki ama süreç nasıl işliyor? Neler ön plana çıkıyor burada dersiniz? Sizin için söyleyebileceğimiz o kadar çok şey var ki, aslında değişimler de kendini ön plana çıkarıyor hemen.

Apple son dönemlerde kendine daha çok yazılımsal olarak dönüş yapmaya başladı. Teknolojilerini sağlık üzerine de elverişli hale getiren marka iOs üzerinde de sağlık konusunda yeni dönüşümler planlıyor diyebiliriz. Bu yüzden sağlık uygulamaları çok daha aktif çalışacak ve anlık olarak sorunlarınızı gün yüzüne çıkarabilir ve kendinizi ön planda mutlu hissedebilir olacaksınız. Haritalar uygulaması ve diğer bütün uygulamalar için tek yapmanız gereken çözümleri kolaylıkla incelemeniz olacaktır. Lokasyonlarla ilgili gelişmeler de insanların isteklerine cevap veren türden olduğu için kesinlikle kendinizle ilgili seçimleri ve beklentileri kolaylıkla ön plana çıkarabiliyor olacaksınız. Yeni mail uygulamaları sayesinde özellikler sürekli değişiyor ve bu değişimleri sizler de görebiliyorsunuz. Yapılacak her yeni çalışma, her yeni ilerleme ve fırsatlar için kendinizle ilgili gelişimleri takip etmiş oluyorsunuz. Tek bir tıklama yeterli olacaktır sizin için. Bu çalışmaları hemen inceleyin.

Yorum Yap

Yorum Yap