1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. iOS 13 Alamayan Cihazlar İçin iOS 12.4.2 Çıktı

iOS 13 Alamayan Cihazlar İçin iOS 12.4.2 Çıktı

iOS-13-alamayan-cihazlar-icin-iOS-12-4-2-cikti

iOS 13 alamayan cihazlar için iOS 12.4.2 çıktı

iOS 13 son dönemlerin en popüler işletim sistemi çünkü yeni çıktı. Markalar ile ilgili olarak her iPhone kullanıcısını meraklandıran bu teknolojik yenilik, bazı Apple kullanıcılarını üzdü diyebiliriz. Çünkü insanlar faydalanamadı yeni gelişmelerden ve yoğun çalışmalardan. Bizim de önerimiz bu konuda biraz daha farklı oldu haliyle. Biraz daha farklı yaklaşımlar, yenilikler ve çözümler üzerine gitmeniz sizin için de renkli bir seçenek yaratacaktır. Geç kalmayın ve ayrıntıların tamamını organize etmeye devam ederek hizmetleri kullanmaya başlayın. iOS 13 konusunda marka bazlı yenilikler, fırsatlar ve ihtiyaçlara dair büyüyen çözümler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Apple , hem daha farklı hem de daha uygun bir kullanım seçeneği sunuyor. Kendi içinde değişimi oluşturmak ve bu değişimleri ortaya çıkarmak için gayet etkin bir dil oluşturacak diyebiliriz.

Marka bazlı çalışmaların tamamında yer alan hizmetler adına baktığımız zaman, İos 13 ile ilgili yeni nesil duyuruları da görüyoruz. Malumunuz Apple bazı cihazlar için bu yeni güncellemeyi vermedi. Bu yüzden de telafi olarak iOS 12.4.2 versiyonunu çıkardı. Bireysel olarak organize edilen ve pek çok kişinin telefonuna güncelleme olarak sunulan bu yeni işletim sistemi, meraklıları için de gayet etkin bir dil yaratıyor diyebiliriz. Herkese dair renkli, fırsat odaklı ve çalışmaların tamamında büyüyen, yoğunlaşılan ve seçenekler ile karşımıza çıkarılan hizmetler için sizler de zaman kaybetmeyin ve birkaç tıklama ile çözümlerin tamamını takip etmeye başlayın.

Alanında uygun, özverili ve yenilikçi çözümler düşünüyor iseniz, sizinle ilgili kaçırılmayacak fırsatlarımızı da rahatlıkla kullanabilir ve ortaya çıkarabilirsiniz. Geleneksel hizmetleri, beklentileri ve ihtiyaçları da bu süreçlerde kullanmak, ayrıntılarla birlikte organize etmek ve seçimleri de bu sayede büyütmek için yeni nesil cihazlarla ilgili duyuruları sitemiz üzerinde duyurmaktayız. Bu durum herkese bir artı, bir renk ve yenilik sağlayacağı için gerçekten farklı ve bir o kadar da özgün çözümler sunuyoruz sizler için. Geç kalmayın ve aşama aşama büyüyen bir dil üzerinden kendiniz için değişen ve yenilenen seçimleri kullanın.

Yorum Yap

Yorum Yap