1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. İnternetten Kargo Beklemeden Alışveriş Dönemi!

İnternetten Kargo Beklemeden Alışveriş Dönemi!

İndirim Kodu Nedir? Nasıl Alınır?

Ülkemizin de içerisinde bulunduğu korona virüs salgını nedeniyle artık pek fazla alışverişe gitmiyor, genellikle birçok ihtiyacımızı da internet üzerinden sipariş veriyoruz. Hatta Alışveriş Merkezleri’nin açılmasıyla yine de birçok insan internetten sipariş vermeyi daha mantıklı buluyor. Peki, yalnızca bir mağazaya girip çıkarak internetten kargo beklemeden alışveriş yapmak ister miydiniz?

MediaMarkt İnternetten Kargo Beklemeden Alışveriş Dönemi

Alışveriş Merkezlerinin açılmasıyla beraber, MediaMarkt firması da şubelerini açmaya başladı. Üstün bir sosyal mesafe kuralı uygulayan ve tüm kurallara uygun hareket eden firmanın, internet sitesine girerek kargo beklemeden istediğimiz ürünü 1 saat içerisinde alabiliyoruz. Peki bu nasıl mümkün olacak?

Öncelikle MediaMarkt internet sitesine girerek, almak istediğiniz ürünü seçmeniz gerekiyor. Alacağınız ürün, bulunduğunuz bölgedeki şubede varsa sipariş verebiliyorsunuz.

Mağazaya Gitmemiz Gerekiyor mu?

MediaMarkt tarafından uygulanan ve müşterilerin beklememesi için planlanan ‘’Mağazadan Teslimat’’ kampanyası kapsamında yine mağazaya gitmeniz gerekiyor. Lakin işleyen süreç, işleri biraz daha kolaylaştırıyor. İnternetten almak istediğiniz ürünü seçtikten sonra, teslim alacağınız şubenin stoklarına göz atmanız gerekiyor. Eğer alacağınız ürün stokta varsa, internet üzerinden kart bilgilerinizle alışveriş tutarınızı ödüyor, sizin için ayrılan ürünü 1 saat içerisinde şubeye giderek teslim alabiliyorsunuz.

Mağazadan Teslimat Avantajı Nedir?

Mağazadan teslimat kampanyası, normal zamanda pek fazla göz önünde olmasa da şu sıralar büyük avantaj sağlıyor diyebiliriz. Örnek verecek olursak, mağazaya gittiğinizde bir ürünü dakikalarca inceliyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Bu süreçte de korona virüs salgını için her saniye risk taşıyor ve kalabalık içerisinde dakikalarca bekliyorsunuz.

Şimdi de gelelim kampanyanın avantajlarına. Satın almak istediğiniz ürünü internet sitesi üzerinden risksiz bir şekilde dakikalarca inceliyor, kullanıcı yorumlarını okuyor ve istediğiniz zaman karar verebiliyorsunuz. Sipariş ettiğiniz ürün, teslim alacağınız şubede varsa sizin için paketleniyor ve hazır hale getiriliyor. Siz de kart bilgilerinizle online olarak ücreti ödeyerek, sıra beklemeden ürününüzü alıp mağazadan çıkabiliyorsunuz.

Bulunduğumuz döneme güzel bir harekete tanıklık eden MediaMarkt, ilerleyen zamanlarda yeni hizmetleri de deneyimleyecek gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap