1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram’da Bir Rekor Daha! Yeni Rekor Acun Ilıcalı’dan Geldi

Instagram’da Bir Rekor Daha! Yeni Rekor Acun Ilıcalı’dan Geldi

Acun Ilıcalı

Son günlerin en gözde sosyal paylaşım sitesi Instagram Türkiye’de canlı yayın rekorunu, Survivor yarışmasıyla hepimizin ilgisini çeken Acun Ilıcalı kırdı. Türkiye’nin sevilen yarışma programı Survivor’a canlı bağlantı kuran Acun Ilıca’lı, yapmış olduğu canlı bağlantıyla Instagram Türkiye’nin katılım rekorunu kırmış oldu. Instagram’da Bir Rekor Daha! Yeni Rekor Acun Ilıcalı’dan Geldi Küresel salgın korono virüs yüzünden insanların evlerinde ve tekonlojiyle iç içe olmaları da buna etken oldu.

Instagram’da Bir Rekor Daha! Yeni Rekor Acun Ilıcalı’dan Geldi

Survivor yarışmasında ödül oyununu Gönüllüler Takımı’nın kazanmasıyla birlikte, Instagram üzerinden canlı bağlantı kurdu. Acun Ilıcalı bu bağlantıyla yarışmanın sevenleri tarafından 1 Milyon izleyici çekerek, Instagram Türkiye’de ilk defa bu barajı geçen isim oldu. Yarışmacılar ile izleyicileri buluşturmak isteyen Acun Ilıcalı, canlı yayın ile istediğini elde etti. Oyunu kazanan takım oyuncuları ile izleyicilerin buluşmasını sağlayarak, izleyicilerin sorularıyla devam eden canlı yayın kısa süre içinde Instagram Türkiye rekonu kırarak bir ilke imza attı.

Acun

Teknolojinin hayatımıza kattığı kolaylıklardan yararlanan televizyon dünyası böylelikle Türkiye’de büyük kitlelere ulaştı. Acun Ilıcalı sahibi olduğu televizyon kanalı sayesinde insanların küresel salgın günlerinde, günlerini eğlenceli geçirmesini sağladı. Acun Ilıcalı her daim moral motivasyon olarak toplum yararına başarılı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Instagram’da böylesine geniş bir kitleye ulaşmak, Acun Bey’in başarılı yarışmalar ve organizasyonlar düzenlediğinin kanıtıdır.

Halk tarafından sevilen ve ilgiyle izlenilen yarışma programları, Türkiye’de en çok izlenme oranlarına sahip, buna bir de Instagram gibi sosyal ağlar eklenince izleyicilerin ilgi ve alâkası çok daha yüksel sayılara ulaşıyor. Yarışma ve programları izleyenler bu tür oyunlara katılmak için daha da cesaretleniyor ve bizlere her dönem için farklı farklı kişilerin yarışmalarını izleme keyfi düşüyor. Kim Bilir belki bir gün sizlerde bu yarışmaları izleyip katılabilirsiniz değil mi?

Survivor 2020

Sizler de Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı sahibi ve yarışma organizasyonlarını beğenerek izliyor musunuz? Surviror. Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye, MasterChef Türkiye, Yemekteyiz Gibi yarışma programlarına sahip Acun Ilıca’yı Instagram Türkiye’de kırmış olduğu canlı izlenme rekorunu kırmasından dolayı tebrik ediyoruz.

Önerilen Yazı
Survivor Ekibi Türkiye’ye Döndü!

Sizler de teknolojiyi ve eğlenceyi bir araya getirerek bizlere sunan Acun Bey’in programlarını ve televizyon kanalını beğeniyorsanız aşağıdaki yorum kısmından yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap