1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Yorum Sabitleme Özelliği Yayınladı! Herkes Memnun!

Instagram Yorum Sabitleme Özelliği Yayınladı! Herkes Memnun!

2020-07-08_11-14-38

Facebook bandından yapılan pek çok çalışma var ve Instagram yorum sabitleme özelliği de bunlardan biri. Mayıs ayından bu yana test etmeye başlanan özelliklerden olan yorum sabitleme özelliği nihayet yayınlandı. Bu özelliklerle birlikte yapılan paylaşımlara bakarsanız 3 yorum sabitlenebilecek ve bu durum da herkes için bir seçenek yaratacak.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden olan Instagram, güncel olarak pek çok seçeneği ortaya çıkarıyor ve bünyesinde yeni özellikler sağlayarak çalışmalarına devam ediyor. Şirket tarafından bu özellikleri ön plana çıkaran Instagram, hepimizle ilgili büyük bir çözüm yaratıyor. Deneyim artırmaya yönelik yapılan çalışmalar hayata dair bazı beklentileri de organize edecek türden oluyor. Şirket tarafından sunulan özellikler arasında firma bazlı seçenekler de var. Bunlardan birisi de bu yorum sabitleme özelliği oluyor işte.

Instagram yorum sabitleme özelliği çok sevilecek!

Yapılan incelemelere göre insanlar bu yorum sabitleme özelliğini çok sevecek gibi görünüyor. Sabitlenmiş yorumları herkes için yayımladığını duyuran Instagram, özellikle akıştaki paylaşımları üst üste görebilecek bir yorum durumunu ön plana çıkarıyor. Bu yüzden de hepimiz için daha farklı ve aktif bir seçenek karşımıza çıkmış oluyor.

Paylaşımlara yorumlar sabitlenmek için kendinize göre en uygun seçenekleri kullanabilir ve ön plana çıkarılan detayların tamamını organize edebilirsiniz. Tek bir tıklama işlemi sizin için mutluluk oluşturacaktır. Zaman kaybetmeyin ve bütün seçenekleri organize etmeye başlayın. Yorumu sola kaydırıyorsunuz ve orada raptiye bölümü var. Ona tıklayarak yorumunuzu sabitleyebiliyorsunuz.

Bu özellik sayesinde pek çok kişinin ihtiyaçlarına net seçenekler gelecek. Yorumlar hayatımızda önemli bir yere sahip ve Instagram tarafından bu durumun açıklanması da gayet imkanlı ve mümkün görünüyor. Bu yüzden özellikle yorum yönetimi konusunda önemli atılımlar yapan  Instagram için bu yeni çalışmaların gayet keyifli ilerlediğini söyleyebiliriz.

Instagram tarafından ön plana çıkarılan yorum sabitleme özelliğine ek olarak, alternatif özellikler de gelebilir. Saldırgan yorumların engellenmesi için yapay zeka kullanılması ve bu duruma dair organize edilen bütün seçeneklerin takip edilmesi gibi pek çok çalışma bizlere hitap ediyor. Gördüklerimiz ve düşündüklerimiz, yorumlar ve fikirlerimiz her zaman birbirini destekler nitelikler taşıdığı için tamamen kişisel seçenekler bazında ilerleme yaşanıyor diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap