1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Rocket Nasıl Kullanılır? – Instagram Plus Kullanımı

Instagram Rocket Nasıl Kullanılır? – Instagram Plus Kullanımı

2305246_810x458

Instagram uygulamasını kullanırken birtakım eksiklikler olduğunu fark etmişsinizdir. Bizi takip etmeyenleri görme, hikayeleri anonim olarak görme ve cihazımıza indirme gibi özellikler Instagram Rocket ile mümkün. Android ve iOS cihazlara kurulabilen bu uygulama, Instagram’ın yerini alıyor ve sizlere muhteşem özellikler sunuyor. Peki bu uygulamayı nasıl kurabilirsiniz? Detaylar yazımızda..

Instagram Rocket Özellikleri Neler?

Instagram Rocket’in özellikleri saymakla bitmese de en önemli özelliklerini sizler için sıralayabiliriz. Anonim kalmayı sevenler için bir başka kullanıcı tarafından paylaşılan hikayelere kullanıcı adınız ve isminiz gözükmeden bakabilirsiniz. Yani birinin hikayesine baktığınız zaman hikayeyi görenler listesinde adınız yazmaz. Bu özelliği kullanırsanız aynı hikayenin tekrar karşınıza çıkabileceğini unutmayın.

Başkalarına gözükmese de doğrulama rozetini profilinize sizin görebileceğiniz şekilde ekleyebilirsiniz, takipçi, takip eden ve gönderi sayısını hayali olarak çoğaltabilirsiniz. Bunları yaptığınızda değişikliklerin geçici olduğunu ve başka kullanıcıların göremeyeceğini unutmayın.

Önerilen Yazı
Instagram Shop Uygulaması Erişime Açılıyor

Fotoğraf indirme özelliği en çok seveceğiniz özellik olacak. Herhangi bir kullanıcının gönderilerini ya da profil resmini en yüksek kalitede indirebilirsiniz.

Harici bir uygulamaya gerek duymadan RePost yapabilirsiniz.

DM’lerinizi okuduğunuzda ”Görüldü” yazısını kolayca kapatabilirsiniz.

Ana sayfanızı ”Grid” yani kareler şeklinde kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Instagram Rocket nasıl Kurulur?

Instagram Rocket‘in iOS platformundaki adı Rocket iken, Android‘de Instagram Plus oluyor. iOS cihazlara Rocket’i kurmanın tek yolu cihazı Jailbreak‘lemek. Android cihazlara ise basit bir internet aramasıyla .apk uzantılı indirdiğiniz dosyayı yüklemeniz yeterli olacaktır. İndirdiğiniz 3. parti yazılımların cihazınızı riskere açık hale getirdiğini unutmamalısınız.

Yorum Yap

Yorum Yap