1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Reklamları Türkiye’de Kullanılacak

Instagram Reklamları Türkiye’de Kullanılacak

Instagram reklamları ilk kez Türkiye'de kullanılacak

Bazı küçük işletmelerin Facebook hesabına bağlı olmadan Instagram üzerinden reklam verebilme özelliği ilk kez Türkiye de kullanılacak. Müjde! Instagram Reklamları Türkiye’de Kullanılacak 

Küçük işletmeler firmalarını daha da geliştirmek için gerek Facebook, gerek ise Google üzerinden reklam verebilmektedirler. Artık, Instagram üzerinden de verilebilecek olan reklamların detayları belli oldu.

Instagram Reklamları Türkiye’de Kullanılacak

Instagram tarafından yapılan açıklamayla bir Facebook hesabı olmayan küçük işletmelerin Instagram üzerinden reklam verebilmesini ön gören yeni özellik ilk kez ABD ve Türkiye de kullanılacak. İlerleyen günlerde pek çok ülkede kullanılacak olan bu özelliğin şirket bünyesine maddi anlamda oldukça fayda sağlayacağı aşikar.

Facebook Reklam Yöneticisi gibi Facebook uygulamalarında reklam verirken daha fazla esnek olabilmek adına işletmelerin Instagram hesaplarını bir Facebook hesabına bağlamasını önermeye devam eden şirket, bu özelliğini yalnızca Instagram hesabı olan fakat Facebook hesabı olmayan işletmelerin kullanımına sunacaktır. Yani bu demek oluyor ki Facebook hesabınız olmasa dahi, Instagram üzerinden reklam verebilirsiniz.

Özellikle ABD ve Türkiye genelinde kullanıma sunulan özellik gelecek aylarda pek çok ülke tarafından kullanılacak. Konuyla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyla alakalı sormak ya da söylemek istediklerinizi varsa yorum kısmından bizlere ulaşarak söyleyebilirsiniz. Güncel konuları sizler için an be an takip ederek sizlere sunmaya devam ediyoruz. Siz de bizi takipte kalarak en güncel haberlerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Instagram İki Katlı Hikaye Özelliği Türkiye’ye Geldi
Yorum Yap

Yorum Yap