1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram, Rehber İçerikler İçin Güncelleme Yaptı

Instagram, Rehber İçerikler İçin Güncelleme Yaptı

Instagram Rehber İçerikler İçin Güncelleme Yaptı

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram her geçen gün kendini yenilemeye ve güncellemeye devam etmektedir. Yeni güncellemeler sayesinde kullanıcılarını her daim memnun etmeyi başarmış olan Instagram, Rehber İçerikler İçin Güncelleme Yaptı 

Instagram, Rehber İçerikler İçin Güncelleme Yaptı

Instagram bünyesinde kullanıma sunulan bu yeni özellik, kullanıcıların rehber içeriklere daha kolay ulaşabilmesini sağlayacaktır. Şimdilik yalnızca takip edilen kullanıcılar tarafından tavsiye edilen sağlıkla alakalı rehber içeriklerin bulunacağı yeni özellik, ileriki zamanda daha da geniş bir içerik havuzuyla kullanılabilecektir.

Instagram’ın bu yeni özelliği, takip ettiğiniz hesaplar tarafından sunulan tavsiye içerikler görüntülenebilecek. Özellik şuanda yalnızca sağlıkla alakalı tavsiye edilen içeriklere odaklanmakta. Hal böyle olsa da ilerleyen dönemde içerik kategorilerinin genişleyeceği tahmin edilmekte.
Bu özellikle beraber Instagram kullanıcıları, sağlıklarıyla alakalı rehber ve fotoğraflara kolaylıkla ulaşarak içerikleri daha kolay keşfedebilecektir. Ayrıca bu özelliğe erişmek bir hayli kolay olacaktır.
Önerilen Yazı
Almanya Uyardı: WhatsApp Kullanmayın
Instagram’ın bu yeni özelliği eklenince sizin profil sayfanıza yeni bir sekme eklenecek. Bu sekmeye ulaştığınız takdirde uzman bireyler ya da yetkili kurumlar tarafından hazırlanmış olan rehber içeriklere daha kolay erişebileceksiniz. Üstelik bu içeriklere ipuçları ve tavsiyelerde eşlik edebilecek. Instagram’ın bu yeni özelliği yalnızca takip edilen kullanıcıların oluşturdukları rehberleri içermekte. Fakat şirket önümüzdeki günlerde Keşfet de yer alan rehbet içerikleri de bu sekme altına yerleştireceğini ifade ediyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap