1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram hikayeler facebook’da da görülecek

Instagram hikayeler facebook’da da görülecek

Facebook instagram hikaye

Instagram facebook tarafından satın alınmasının üzerinden baya zaman geçti. Bu iki dev platform üzerinde hızlıca değişiklik yapılmadı. Facebook, instagram ve whatsapp uygulamalarının karşılıklı olarak reklam, paylaşım, veri değişimi gibi ortak yürütülebilir kısımları birbirlerine bağlanmakta. Bunlardan iki dev sosyal medya uygulaması, facebook ve instagram, birbirine entegrasyonları ise hızlı bir şekilde devam ediyor.

instagram hikayeler

Instagramda paylaştığınız hikayeler, facebook üzerinde otomatik olarak görülebilmekte. Bu paylaşım ile facebook’daki arkadaşlarınız instagram’da neler paylaştığınızı görebiliyor.

Instagram Hikayeler Facebook Paylaşma

Instagrama yeni gelecek özellik ile, instagram’da paylaştığınız hikaye, sadece facebook hesabı olan instagram takipçilerinize gösterilecek. Yani instagram hikaye facebook’da paylaşma konusunda daha seçici olabileceksiniz.Böylelikle instagram hikayelerinizi facebook üzerinde kimin görüp göremeyeceği konusunda daha fazla ayar gelmiş oluyor.Özellik şu anda test aşamasında, herkese açılması ile ilgili henüz net bir tarih bulunmamakta.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap