1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. İngiltere’de 77 Tane 5G İstasyonu Yakıldı!

İngiltere’de 77 Tane 5G İstasyonu Yakıldı!

İngiltere'de 77 Tane 5G İstasyonu Yakıldı!

İnternet alemi oldukça güzel bir platform olduğu gibi bazen de bizlere zarar veren bir platform. Bundan ötürü İnternet üzerinde paylaşılan her teoriye önem vermemeniz gerekiyor. Geçtiğimiz günlerden İnternette yayılmış olan komplo teorilerini ciddiye alan bazı insanlar tarafından, İngiltere’de 77 Tane 5G İstasyonu Yakıldı!  

İnternet üzerinden yayılan bilgilere aldanarak öfkelenen vatandaşlar artık etrafa zarar vermeye başladı. Son yaptıkları şey ise 5G İstasyonunu yakmak oldu. İstasyona ve çalışanlara zarar verilmesinden ötürü gündeme oturmuş olan İngiltere’nin öfkeli vatandaşlarının, öfkesi ne zaman dinecek?

İngiltere’de 77 Tane 5G İstasyonu Yakıldı!

Yeni edinilen bilgilere göre İngilizlerin 5G İstasyonlarına olan öfkesi bitmiş değil. İngiltere de fiber optik kablo döşeyen işçilere de saldırmışlardı. İngiltere genelinde toplamda dört mobil operatörün meydana getirdiği konsorsiyum olan Mobile UK, ülkede saldırıya uğrayan 5G istasyonu sayısı 77’ye yükselmişti. Her ne kadar yükselse de galeyana gelen kişiler tarafından bu istasyonlar yakıldı.

İngiltere’de 77 Tane 5G İstasyonu Yakıldı!

İstasyonlar yakılmakla kalmayıp aynı zamanda Mobil Operatör Çalışanlarına da zarar verildi. Bu zararın nasıl karşılanacağı ve öfkeli vatandaşın öfkesinin ne zaman dineceği konusunda henüz net bir açıklama yapılmamaktadır. Yeni bir açıklama yapıldığında sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Önerilen Yazı
PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Mobil Operatör Çalışanlarıda Etkilendi!

İnternetten haberdar olan öfkeli vatandaşlar, yalnızca 5G kulelerini yakmakla kalmayıp, aynı zamanda operatör çalışanlarına da saldırmıştır. 5G İstasyonları yakılıp yıkılmakla kalmamış aynı zamanda bu durumdan Mobil Operatör Çalışanlarıda Etkilendi.

Mobil Operatör Çalışanlarıda Etkilendi!

İngiltere genelinde çalışma gösteren mobil operatörlerden BT’nin CEO’su Philip Jansen, 21 Nisan tarihinden itibaren 40 çalışanının da saldırıya uğradığını açıklamıştı. Jansen, ayrıca bir BT mühendisinin de bıçaklanarak hastaneye kaldırıldığını belirtti. Daha fazla canlar alınacak mı? Yoksa bu durum sonlanacak mı? Bu sorunun cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Sosyal medya üzerinden yayılım gösteren koronavirüs ile 5G ilişkisinin herhangi bir kanıtı olmadığını da söylemek isteriz. Sizin de eğer bu konuyla alakalı söylemek istedikleriniz varsa bizlere yorum kısmından belirtebilirsiniz. Eleştirilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilir aynı zamanda merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap