1. Ana Sayfa
 2. Manşet
 3. Indiegala Yeni Ücretsiz Oyunu Duyurdu 32 TL’lik Oyun Bedava!

Indiegala Yeni Ücretsiz Oyunu Duyurdu 32 TL’lik Oyun Bedava!

dieyoung

Geçtiğimiz haftalardan beri Steam ve Epic Games Store, sürekli ücretsiz oyun kampanyalarıyla gündeme gelmeye devam etti. Tabii ki kampanyalara destek çıkan Indiegala da ücretsiz oyun kampanyaları yaratmaya başladı. Bugün de Steam fiyat 32 TL olan bir oyun, Indiegala tarafından ücretsiz oldu. Bakalım Indiegala yeni ücretsiz oyunu bizlere neler sunuyor?

Indiegala Yeni Ücretsiz Oyunu Duyurdu – Oyun Hikayesi Muhteşem

Steam altyapısında 32 TL vererek sahip olabileceğiniz oyun ‘’Die Young: Prologue’’ oyunu şu an Indiegala altyapısında ücretsiz oldu. Bizler de oyun sever takipçilerimize hem bu haberi vermek istedik, hem de oyunun konusu dahil sistem gereksinimlerini de inceledik.

Muhteşem Hikayesi Die Young: Prologue

Bugün itibariyle tamamen ücretsiz hale gelen oyunun hikayesine baktığımız zaman, yine bir hayatta kalma serüveni görüyoruz. Son dönemlerde hayatta kalma oyunlarının potansiyeli yükselirken ‘’Die Young: Prologue’’ gibi oyunların da bir hayli potansiyeli yüksek.

Oyunun oynanış ve grafiklerine baktığımız zaman, gerçekçi bir hayatta kalma ortamıyla kaldığımızı söyleyebiliyoruz. Mükemmel grafik ve harika bir hikayeyle karşımıza çıkan oyunda tek başınasınız. Oyunun içerisinde bir adada bulunuyorsunuz ve ajan gibi dolaşarak bu adanın yapı taşlarını çözmeye başlıyorsunuz. Amacınız adanın oluşumunu çözerek, size verilen görevlerle beraber bu oluşumu ortadan kaldırmak. Elinizde ise görevden göreve değişen savunma ekipmanları bulunacak. Ayrıca etrafınızda duran her şeyin size saldırabileceğini unutmayın.

Die Young: Prologue Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimi

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci Gücü: Intel Core i5-2400
 • Bellek Gücü: 8 GB
 • Ekran Kartı Sürümü: NVIDIA GTX 670 2 GB veya AMD Radeon HD 7870 2 GB
 • DirectX Sürümü: Sürüm 11
 • Gereken Depolama Alanı: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
 • İşlemci Gücü: Intel Core i7-3770
 • Bellek Gücü: 16 GB
 • Ekran Kartı Sürümü: NVIDIA GeForce 970 veya AMD FX 8350
 • DirectX Sürümü: Sürüm 11
 • Gereken Depolama Alanı: 10 GB kullanılabilir alan

Ücretsiz Oyunu Nasıl Alabilirim?

Oyunu bedava bir şekilde alabilmeniz için öncelikle Indiegala sitesine girerek, kampanyanın olduğu sayfaya yönelmelisiniz. Sonra ‘’Login to add to your library’’ butona tıklayın ve varsa hesabınıza giriş yapın. Eğer bir hesaba sahip değilseniz karşınıza çıkan pencereden bir hesap oluşturarak aynı adımları takip ederek giriş yapın.

Sonrasında kampanya sayfasına yeniden girerek ‘’Add to your library’’ butonuna tıklayın ve bir süre bekleyin. Bekledikten sonra karşınıza çıkacak ‘’Already owned. Go to library’’ butonuna tıklayın. Tekrardan yönlendiğiniz sayfada ‘’Showcase Library’’ butonuna tıklayın ve oyunu görüntüleyin. Oyunun sağ kısmında bulunan logoya tıklayarak oyunu indirebilir, kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap