1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. İcradan Araba Alma Yeniden Aktif! Satışlar Başladı
Trendlerdeki Yazı

İcradan Araba Alma Yeniden Aktif! Satışlar Başladı

İcradan Araba Alma Yeniden Aktif! Satışlar Başladı

Araba fiyatlarının giderek artış göstermesinden ötürü icradan araba almak insanlara daha cazip gelmektedir. Hayatın normalleşme planı kapsamında icra ihaleleri de 15 Haziran 2020 tarihinde yeniden başlayacak. İcradan Araba Alma Yeniden Aktif! Satışlar Başladı 

Korona virüs tedbirleri kapsamında kısa bir süreliğine durdurulan icra ihaleleri, normalleşme süreciyle beraber tekrar başlayacak. Salgına karşı alınan tedbirler kapsamında yatırımcılar, ihalenin yapılacağı salona gitmeden bile telefonları aracılığıyla istedikleri arabayı yarı fiyatına alma fırsatına sahip olabilecek.

İcradan Araba Alma Yeniden Aktif! Satışlar Başladı

Yeni normalleşme planıyla birlikte açılacak ihalelerin alıcılar için büyük fırsat olduğunu bildiren sektör temsilcileri tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada:

“22 Mart tarihinde durdurulan icra ihaleleri 15 Haziran tarihi itibari ile tekrar başlayacak. Ertelenen icra takip dosyaları ile birlikte yeni açılacak dosyalar birleşince icra ihalelerinde yoğun bir mesai olacağını öngörebiliriz. Özellikle icradan araç, konut, iş yeri ve arsa alacak olan yatırımcılar için birçok yeni fırsatın oluşacağını düşünüyorum. İcradan satılan ev, araba, arsa, dükkan, tarla gibi bazı taşınmazlar ve araçlar değerinin yarı fiyatına satışa çıkarıldığından dolayı çoğu zaman yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İhale usulü satışa çıkarılan bu gayrimenkul ve araçların ihalesine isteyen herkes katılabiliyor”

denildi.

Eğer ertelenmezse, 15 Haziran dan sonra ihale usulü araba satışı gerçekleştirilebilecek. Yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle TeknoSitesi olarak paylaşmaya özen göstereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Volkswagen Gol Tanıtıldı! 70.000 TL’ye Araba Fırsatı
Yorum Yap

Yorum Yap