1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Humai Amazfit Band 5 Özellikleri Görüntülendi

Humai Amazfit Band 5 Özellikleri Görüntülendi

amazfit

Son dönemlerde giyilebilir teknoloji ürünlerinin daha çok ön plana çıkmasıyla beraber bir diğer hamle de Humai tarafından geldi. Zaten genellikle giyilebilir teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve her ürününü en iyi şekilde pazarlayan firmanın, yeni akıllı bilekliği ortaya çıktı. Xiaomi’nin Mi Band 5 modeliyle benzerlik gösteren cihazın özelliklerini sizler için inceledik. Bakalım Humai Amazfit Band 5 modeli ortaya çıkan özellikleriyle bizlere neler sunacak?

Humai Amazfit Band 5 Özellikleri

A1931 ürün koduyla dün kaydını yaptıran firmanın yeni akıllı bileklik özellikleri de gün yüzüne çıktı. Yeni cihaza baktığımızda, büyük olasılıkla cihazın AMOLED ekran teknolojisiyle karşımıza çıkacağını biliyoruz. Ayrıca cihazın ana gövdesinde yerini alan akıllı sensörler de kullanıcılar fayda sağlarken cihazın 5 ATM suya dayanıklılığı da ön plana çıkıyor. Çeşitli gelişmiş spor modlarına ev sahipliği yapan cihazın kalp atışını ve hızını da baz alabildiğini ve bizlere rapor sunabildiğini söyleyelim.

Diğer ortaya çıkan özelliklere baktığımızda cihaza sabit bir GPS modülünü görüyoruz. Kendi GPS modülüyle çıkışını yapmaya hazırlanan yeni cihazın Bluetooth 5.0 teknolojisi de bulunacak. Ayrıca 125 mAh seviyelerinde bir batarya gücüyle çıkacak cihazın hangi işletim sistemini kullanacağı bilinmese de bu konuda birkaç tahmin var. Eğer cihaz Android işletim sisteminden gücünü sağlarsa 5.0 veya daha üst bir sürümü kullanacak. Durum böyle olmazsa cihazın işletim sistemi iOS 10.0 veya üzeri bir sürüm olacak diyebiliriz.

Amazfit Band 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Henüz yeni cihazının kaydını dün yapan Humai, ilerleyen günlerde yeni cihazıyla karşımıza çıkacak. Çünkü yeni ürünün tüm işlemleri bitmiş olacak ki, firma tanıtım için ilk adımı attı. Ayrıca cihaz için herhangi bir fiyat bilgisi bulunmazken, Xiaomi Mi Band 5 modelini de baz alabiliriz. Bakalım ilerleyen günlerde cihazla ilgili başka neler göreceğiz?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap