1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Huawei’ye EMUI 10.1 Güncellemesi Geldi

Huawei’ye EMUI 10.1 Güncellemesi Geldi

Huawei'ye EMUI 10.1 Güncellemesi Geldi

Son zamanlarda ürettiği telefonlarla gündemlere gelen Huawei telefon bu kez de yeni gerçekleştirdiği güncellemeyle gündeme geldi. Huawei’ye EMUI 10.1 Güncellemesi Geldi

Gelen güncellemeyle beraber bu güncellemenin Apple’in Sirisine rakip olacağını düşünüyoruz. Bu güncelleme konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz. Okumaya devam ederek siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Huawei’ye EMUI 10.1 Güncellemesi Geldi

Huawei’ye EMUI 10.1 Güncellemesi aslında sesli asistan güncellemesi. Bu güncelleme şüphesiz Apple’ın Sirisine önemli rakip olacak gibi gözüküyor. Kısa süre önce Huawei’nin EMUI 10.1 ile ilgili bir güncelleme getireceği belirtilmişti. Bildiğiniz üzere milyonlarca insan tarafından bu güncelleme bekleniyordu. Huawei de gerek pandemi gerek ise başına gelen dertlerden sonra içine iyice kapanmış durumdaydı. Sessiz sedasız bir şekilde küçük bir EMUI etkinliği düzenleyen Huawei en nihayetinde EMUI’nin bu sürümüyle yeni özelliğini tanıttı.

Çin de çalışma gösteren teknoloji devi Huawei Assistant için bazı akıllı eklemeler yapılıyor. Kısa bir süredir eleştirilen akıllı asistan yeni güncellemeyle beraber daha da akıllı hale geliyor. Söz konusu duyurulan özellikle Huawei Assistant’ın Çince sürümüne, akıllı telefonu kontrol etmek ve farklı görevleri gerçekleştirmek için bir kaç yeni özelliği de ekleyecek. Bu güncellemeyle Huawei’nin, Apple’in Sirisine rakip olarak gösterileceği düşünülmektedir.

Önerilen Yazı
Sony’nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

TeknoSitesi olarak sizlere her gelen güncellemeden haberdar etmek istiyoruz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap