1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Huawei Nova 5T Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Nova 5T Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri

Huawei-Nova-5T-Tanıtıldı-Fiyatı-ve-Özellikleri

Huawei Nova 5T Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri

Google Enterprise sayfasında karşımıza çıkan ve oldukça iddialı girişimleri ile kendini bize tanıtan Huawei Nova 5T telefonu, oldukça iddialı özelliklere sahip. Ön kamerayı içerisinde alan bir ekran deliğine sahip telefon, Malezya merkezli olarak lanse edilmiş durumda. Güçlü bir çalışma mantığına dayanan cihazın, özellikler konusunda da kendini ön plana çıkarması ve kamera kalitesi ile de adından çokça söz ettirmesini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden yapılacak olan her yeni çalışmayı, her güncel hizmeti ve profesyonel çözümü sizler de rahatlıkla görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Bu açıdan Türkiye gibi pazarlara gelmeyecek izlenimi oluşturan telefon, 6,26 inç 1080×2340 piksel bir LCD ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Kirin 980 işlemciden alan telefon, bu işlemciyi 8 GB RAM ile destekliyor. Modelin arkasında dörtlü kamera sistemi bulunuyor. Cep telefonları, son dönemlerde teknik alt yapılardan çıkıp, kendi içinde büyük bir listeye dayanıyor. Bu sayede markaların hem hızlı, hem de yoğun olarak seçimleri ile ön plana çıkardığı çözümler sunuluyor. Marka bazlı çalışmalar içerisinde daha rahat, daha verimli ve daha yoğun bir hizmet üretmek için kesinlikle zaman kaybetmeyin ve çözümlerin hepsini inceleyin. Sitenin bütün yeni haberleri, mobil dünya konusunda size de ışık sunacaktır.

huawei nova 5t
Huawei Nova 5T

Huawei Nova 5T Özellikleri

Burada 48 megapiksel F1.8 + 16 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kurulumu yer alıyor. Önde ise 32 megapiksel selfie kamerası karşımıza çıkıyor. 22.5W hızlı şarj destekli 3.750 mAh pil ile donatılan nova 5T, kutusundan Android Pie temelli EMUI 10 ile çıkıyor.

128 GB dahili depolaması artırılamayan telefon, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor. Modelin parmak izi sensörü ise yan tarafında bulunuyor. Cihazla ilgili olarak bütün güncel özellikle, cihazın çıkışı ile karşımızda yer almaya devam edecek. Merakla yeni özellikleri ve farklı yaklaşımları kullanabilir ve online olarak ön plana çıkarabilirsiniz. Hem size dair büyük ve güçlü bir çalışma sağlayan sitemiz, hem hızlı, hem de keyifli ve kolay bir şekilde teknolojik güncellemeleri ön plana çıkaracak diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap