1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Huawei Mobil Uygulamasını İndirenlere 200 TL Veriyor!

Huawei Mobil Uygulamasını İndirenlere 200 TL Veriyor!

2020-07-30_08-52-34

Huawei mobil uygulamasını indiren herkese 200 TL hediye indirim kuponu veriyor ve bu kupon ile pek çok yerden alışveriş yapabiliyorsunuz. Belirli bir fiyat aralığına sahip ürünler için geçerli olan bu kupon herkes için kolay kullanım desteği sunacak gibi görünüyor. Burada Huawei Store uygulaması dahilinde ön plana çıkacak olan uygulama hepimize net bir renk yaratıyor. Şuanda erişilebilen bir kuponla tamamen isteklerinize göre hareket edebilirsiniz.

31 Ağustos’a kadar geçerli olacak bu kampanyadan elde ettiğiniz kuponları 15 Eylül’e kadar kullanabilirsiniz. 2 farklı kupon dağıtan Huawei, 100 TL’lik indirim kuponunu 2000 TL ve üzeri alışverişlerde, 200 TL’lik indirim kuponunu ise 3000 TL ve üzeri bir alışveriş kullanmanıza izin veriyor. Görünüşe göre yüksek ücretli ürünlerde kullanılabilecek olan bu kuponlar, ortalama bir yüzde oranı ile sunuluyor.

Huawei mobil uygulamasını indiren herkese özel sunulan indirim kuponu detaylı bir çalışma ve fırsat sağlıyor diyebiliriz. Aşama aşama karşımıza çıkarılan ve detaylı bir yapıda ilerlememizi sağlayan bütün ürünler ve destekler adına tek yapmanız gereken birkaç farklı tıklama işlemi olacaktır. Zaman kaybemetmeyin ve sizler de bu desteklerden faydalanmak adına bu kolay kullanımlara erişmeye başlayın.

Huawei mobil uygulamasını indirmek için ne yapmak gerek?

  • Söz konusu indirimlere ve biletlere ulaşmak için, öncelikle resmi siteye gitmeniz gerekiyor. Huawei’den 200 TL’ye varan kuponlara ulaşmak için buraya tıklayarak Huawei’nin web sayfasına ulaşın.
  • Sonrasında sayfanın aşağısında yer alan QR kodları kullanarak mobil uygulamalara ulaşabilirsiniz. Bu yapıyı kullanarak zaten hemen uygulamayı indirmeye başlayacaksınız. Ayrıca buraya (AppGallery) veya buraya (Google Play) tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama yüklüyse en son sürüme yükseltin.
  • Not: Huawei Mobil Servisleri önceden yüklü olan telefonlarda AppGallery linki kullanılmalıdır.
  • Uygulamayı açın.
  • Huawei Store uygulamasına üye olmanız gerekiyor. Eğer üyeyseniz hesabınızla giriş yapın.
  • Açılan sayfada karşınızdaki kuponlardan birini seçin. Bu kuponları kullanarak hemen indirme işine dahil olabilir ve kendiniz için en etkili çözümleri inceleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu konudaki kuponları ön plana çıkarmaya başlayın.

Farklı fiyat aralıkları ile karşımıza çıkacak olan kuponlar için tek yapmanız gereken güncel seçenekleri kullanmanız olacaktır. Huawei Store üzerinden alacağınız kuponlar size daha farklı bir yapı sunacaktır. Pahalı ürünler almayı düşünüyorsanız emin olun bu kuponlar size artı sunacaktır indirim konusunda.

Yorum Yap

Yorum Yap