1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Huawei Mate 40 Muhteşem Kamerasıyla Geliyor

Huawei Mate 40 Muhteşem Kamerasıyla Geliyor

Huawei Mate 40 Muhteşem Kamerasıyla Geliyor

Ming-Chi Kuo, Apple ile alakalı yaptığı tahminlerle adından sürekli söz ettirmektedir. Huawei Mate 40 modelinin muhteşem bir kameraya sahip olacağını belirtmişti. Tahminleri doğru çıktı. Huawei Mate 40 Muhteşem Kamerasıyla Geliyor 

Huawei Mate 40 Muhteşem Kamerasıyla Geliyor

Huawei Mate 40 ile alakalı yeni görseller paylaşıldı. Paylaşılan görsellere baktığımızda telefonun bizlere kamera konusunda yenilikler sunacağını düşünüyoruz. Patentlerde dokunmatik kontroller ve jestlerden söz edilmekte. Telefonla alakalı patentte yan dokunmatik kamera arayüzü karşımıza çıkıyor. Kavisli bir ekrana sahip olan telefonda kamera uygulaması açıkdığında telefonun yan kısmında dokunmatik kamera yüzü karşımıza çıkıyor. Arayüzde yer alan flaş, HDR Açık / kapalı, fotoğraf filtreleri ve deklanşör tuşu karşımıza çıkıyor.

5 nm üretim süreciyle üretilmiş olan Kirin 1000 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz telefon performans açısında %50 oranında iyileştirilmiş durumda. 108 megapiksel kamerayla geleceği düşünülen telefon, ekim ayında gerçekleşecek olan etkinlikte tanıtılacak. Ekim veya kasım ayında satışa sunulacağı iddia edilen telefonun satış fiyatı henüz açıklanmadı. Fakat muhtemelen yüksek fiyattan satışa sunulacak.

Telefonla alakalı yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TeknoSitesi olarak bizi takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuyla alakalı sormak istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak bildirebilirsiniz. Telefonla alakalı yeni açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni yeni sızıntılar gelmeye başlasa da henüz tam manasıyla telefonla alakalı bilgi gelmiş değildir.

Önerilen Yazı
HTC Desire 20 Pro Duyuruldu – Yeni Canavarı İnceliyoruz
Yorum Yap

Yorum Yap