1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Huawei Güncelleme Yaptı!

Huawei Güncelleme Yaptı!

Huawei Güncelleme Yaptı!

Yakın zaman içerisinde Samsung’u tahtından eden Huawei telefonları üçüncü parti uygulamalar konusunda istenen performansı göstermemektedir. Çinli firma kullanıcılarını memnun edecek bir güncelleme yaptı. Huawei Güncelleme Yaptı! 

Huawei Güncelleme Yaptı!

33 yaşını doldurmuş olan firma tarafından yapılan açıklamada 16.85 MB büyüklüğünde olduğu söylenen bir güncellemenin dağıtıldığı bildirildi. Ayrıca bu yazılım P20 LiteP30 LiteP20 serisi, P30 serisiMate 20 serisiMate 30 ve P Smart 2019 için de dağıtılacak.

Bahsedilen telefonların kullanıcıları tarafından yaşanan üçüncü parti uygulamaların yaşattığı problemler ile karşı karşıya gelinmeyecek. Zira gelen yeni güncelleme sayesinde uygulamaların ön yükleme ve yükleme işlemlerinde meydana gelen hatalar ortadan kaldırılmış oldu.

Ayrıyeten uygulamalar tarafından bildirim gönderilmemesi sorunundan ötürü sık sık şikayete maruz kalan Huawei, P30 modelini tercih eden kullanıcılar bu güncellemeyi EMUI 10.1 güncellemesinden önce yüklemesini istedi.

Buna ilaveten EMUI 10 güncellemesi ile yenilenme fırsatı bulan P Smart 2019 ile EMUI 9.1 güncellemesini kullanan P20 Lite de bu güncellemeden mahrum kalmadı. Bu bağlamda Huawei kapsamlı bir çalışmaya imza attı.

Huawei için gelen her güncelleme, Android adına hazırlanan güncellemelerle uyumlu olmak zorunda. Bunu iyi bilen Çinli ekip, güncelleme yayınlamaya devam edecek. Honor markasına ait olan Play 4e modeliyle meşgul olan Huawei, mobil oyunlar konusunda da kendini geliştirmeye devam ediyor. İlerleyen günlerde yeni güncellemelerle karşımıza çıkacak olan Huawei, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.

Önerilen Yazı
Android 11 Özellikleri ve Çıkış Tarihi
Yorum Yap

Yorum Yap