1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Huawei Enjoy 20S Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

Huawei Enjoy 20S Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

enjoy20s

Son zamanlarda akıllı telefonlarıyla güzel bir başarı yakalayan ve son olarak RC araba modelinin üretimini yapan firma şu sıralar yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Enjoy serisi olarak tanımladığımız modeller arasından, 20S modelinin tanıtımını yapmaya hazırlanan firma biraz geç kaldı diyebiliriz. Çünkü ürünün daha tanıtımı yapılmadan kamera özellikleri dahil tüm özellikleri ortaya çıktı. Peki bakalım Huawei Enjoy 20S modeli kullanıcılara neler sunacak?

Huawei Enjoy 20S Sızdırıldı

Bu sıralar gündeme gelen sızıntı haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Büyük firmalar bu konuya önlem alamazken hala sızıntılar da meydana gelmeye devam ediyor. Son olarak baktığımızda Huawei’nin yeni modeli olan Enjoy 20S modelinin de sızıntıları meydana geldi. Bizler de sizin için özelliklere bir göz attık.

Yeni modelin özelliklerine baktığımız zaman ilk etapta bizleri 6.8 inç ekran boyutu karşılıyor. 20:9 boy oranı sağlayan modelde Full HD+ görüntü kalitesi de bulunuyor. Ayrıca Dimensity 800 5G işlemci gücünü kullanan modelde 4.300 mAh seviyesinde bir batarya gücü bulunurken 22.5W hızlı şarj imkanı da yer alıyor.

Cihazın kamera özelliklerine göz attığımızda da arka kısımda üçlü bir kamera kurulumu görüyoruz. Ana kamera 64 MP kalitesinden oluşurken, bunun yanında 8 MP + 2 MP kamera seçenekleri de bulunuyor. Yan kameraların ise hangi görevi göreceği henüz bilinmiyor. Cihazın ön kısmındaki tek kamera ise 8 MP kalitesine sahip.

Normal Kullanımlar İçin İdeal

Cihazın henüz RAM seviyesi ortaya çıkmasa da 4 veya 6 GB RAM seçenekleri bekliyoruz. Son derece güzel özellikler barındıran telefon hem normal kullanıcılar, hem de fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor. Cihazın fiyatı hakkında da bir bilgimiz olmadığı gibi, birkaç gün içerisinde bu konu hakkında da detaylar gelecektir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap