1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Huawei Enjoy 20 Pro Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı – İnceleme

Huawei Enjoy 20 Pro Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı – İnceleme

enjoy-20-pro
7.5110
7.5
Review Overview

  • Ekran 7
  • Performans 6
  • Kamera 8
  • Güç 9

Geçtiğimiz günlerde sızıntılarla meydana gelen Huawei Enjoy 20 Pro özellikleri net olarak ortaya çıktı. Bugün tanıtılan yeni cihazın tanıtım videosuna baktığımız zaman, kamera çekimlerine daha fazla ağırlık veriliyor. Kamera konusunda da yetenekli olan cihaz, yazılımsal alanıyla da gerçekten fiyatını hak eden bir ürün diyebiliriz. Hatta yeni amiral gemilerine nazaran daha uygun fiyatıyla ortaya çıkan cihazın, tüm özelliklerini, çıkış tarihini ve fiyatını sizler için inceledik.

Huawei Enjoy 20 Pro Özellikleri

Akıllı telefonun ilk aşamada dış kısmına baktığımızda 6.5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekranla karşılaşıyoruz. Arka kısmında üçlü kamera kurulumuyla beraber gelen cihazın ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğüne sahip. Devasa ana kameraya ise 8 Megapiksel ultra geniş açılı ve 2 Megapiksel makro kamera eşlik ediyor.

6 GB ve 8 GB RAM seçenekleriyle ortaya çıkan cihazın en üst depolama seviyesi 128 GB olarak belirlenmiş. Her ne kadar düşük olsa da, dahili depolama alanı microSD desteğiyle birlikte 256 GB’a kadar yükseltiliyor. 4.000 mAh orta seviye bir batarya gücüyle ideal bir kullanım süresi sunan cihazın, ön kısmında da kamera çentiği bulunuyor. Çentikte konumlanan ön kameranın çekim kalitesi de 16 Megapiksel.

22W hızlı şarj desteğine sahip cihaz, dakikalar içerisinde de doluyor ve cihaz kullanıcıları şarj konusunda en ufak bir problem bile yaşamayacak gibi görünüyor.

Huawei Enjoy 20 Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yeni modelin şu an için ülkemize ne zaman geleceği bilinmiyor ancak, Çin’de ön sipariş açılmış durumda. Aynı zamanda 24 Haziran tarihinden itibaren pazara giriş yapacak cihaz, yakında ülkemize de gelebilir.

Cihazın fiyat etiketine baktığımız zaman da 6 GB versiyon için 1.999 Yuan, 8 GB versiyon için 2.299 Yuan etiketiyle karşılaşıyoruz. Eğer cihaz ülkemize giriş yaparsa 6 GB cihaz için 1.937 TL, 8 GB cihaz için de 2.228 TL ödeme yapmamız gerekecek. Ayrıca cihazın tanıtım videosunu da, aşağıya bırakıyoruz. Peki sizce, yeni model bu fiyatları hak ediyor mu? Sizin de yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap