1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Huawei Enjoy 20 Pro Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Huawei Enjoy 20 Pro Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

huawei-enjoy-20-pro

Geçtiğimiz günlerde özelliklerinin netleşmesiyle beraber, yeni Huawei Enjoy 20 Pro modelinin çıkış tarihi de ortaya çıktı. Sızıntılarla beraber birçok özelliğine tanık olduğumuz cihazın, kısa süre içerisinde kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Peki yeni cihaz bizlere ne gibi özellikler sunacak, hangi özelliklerle gelecek?

Huawei Enjoy 20 Pro Özellikleri

Cihazın çıkış tarihinden önce, özelliklerini bir kez daha hatırlatalım. Her gün yeni bir gelişmeyle özellikleri ortaya çıkan cihazın 5G destekli MediaTek Dimesity 800 işlemci gücü bulunuyor. Aynı zamanda 4.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan cihaz 22.5 W hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Cihazın geriye kalan özelliklerine baktığımız zaman da 90 Hz tazeleme hızına sahip bir LCD ekrana sahip olacağını, aynı zamanda üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacağını söyleyebiliriz.

Son olarak cihazın kamerasına baktığımızda, arka kısımda bulunan üçlü kurulumun 48 Megapiksel + 8 Megapiksel + 2 Megapiksel derecelerine sahip olduğunu görüyoruz. 48 Megapiksel değerindeki ana kameraya 8 Megapiksel değerinde ultra açılı kamera eşlik ediyor. Son olarak 2 Megapiksel kamera da makro kamera özelliğini taşıyor. Cihazın ön tarafında da tek kamera olması bekleniyor. Cihazın selfie kamerası ise 16 Megapiksel seviyesinde olabilir.

Huawei Enjoy 20 Pro Hangi Hizmeti Kullanacak?

Bildiğiniz üzere yeni Huawei modellerinde Google Play Store hizmetlerinin yer almayacağına dair söylentiler vardı. Huawei kullanıcıları da hem yeni cihaz için, hem de önceki cihazlar için bu durumu bir hayli merak ediyor. Bu durum hakkında herhangi bir söylenti yer almadı. Net bilgileri alabilmek için tanıtım tarihini beklememiz gerektiği gibi, cihazın Huawei Mobil Servisleri ile geleceğine de kesin gözüyle bakılıyor.

Enjoy 20 Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yeni modelin, şuan için herhangi bir fiyat etiketi bulunmuyor. 19 Haziran 2020 tarihinde tanıtılması beklenen yeni cihazın, çıkış tarihi ve net fiyatını da tanıtımdan hemen sonra öğreneceğiz. Ayrıca tanıtım gününe kadar yeni detaylar geldikçe, sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap