1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Huawei Akıllı Araçlar İçin Yenilenmiş P40 Sürümünü Duyurdu!

Huawei Akıllı Araçlar İçin Yenilenmiş P40 Sürümünü Duyurdu!

6e53b2946afe7ca7e9e6a82bf88e9006

Huawei akıllı araçlar için yenilenmiş p40 sürümünü duyurdu ve herkes için bu konuya dair bir çözüm oluşturmayı başardı. P40 sürümünün özel versiyonunu duyuran marka, Çinli bir otomobil üreticisi olan BYD ile iş birliğine girdi ve Han olarak isimlendirilen çalışmaları burada ön plana çıkardı. Otomobiller için özel olarak oluşturulan P40 detaylarına tek bir tıklama ile göz atabilir ve inceleyebilirsiniz.

Çinli marka Huawei, teknoloji konusunda büyük yenilikler yapacağını iddia eden, hatta bu konuya dair çalışmaları sürdüren bir marka. Bu yüzden profesyonel aşamaları ve beklentileri kendine göre üretiyor ve çözümler açısından da bu süreçleri çok daha iyi şekilde organize ediyor diyebiliriz.

Geçtiğimiz sene ABD tarafından sunulan casusluk suçlamaları ile ilgili ticaret yasağı almıştı ve bu da ticari planları baya alt üst etti. Haliyle bu yasağı aşmayı bir türlü başaramayan şirket, kendine has çözümler üretmeye devam ediyor. Şimdi ise markanın amiral gemisi olan P40 için özel bir sürüm üretildi.

Huawei akıllı araçlar için cihaz özelleştiriyor!

Çin merkezli bir marka olan BYD, Avrupa pazarına çok kısa sürede açılmıştı. HAN isimli bir elektrikli otomobil duyuran BYD markası, bir nevi akıllı araç olarak bu ürünü piyasaya sürmüştü. Haliyle de otomobil severlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı bunlarla. Üstelik marka Huawei ile yakın bir ilişki içinde ilerliyor ve kendi pazar payını burada da destekleyerek büyütüyor. BYD markasının serisine otomobiller üzerinde HİCAR isimli bir teknoloji sunuyor. Huawei markası burada harekete geçti ve markanın CEO su ile görüşme yaparak BYD’nin özel bir etkinliğinde araca özel sunulan P40 modelini tanıttı.

Akıllı araçlar adına yapılan bu tarz bir çalışma herkes için önemli olabilir. 2019 Haziran tarihinde HiCar teknolojisini duyuran Huawei, araçlarda bazı yenilikleri bizzat kullanıcılara sunuyor. Örneğin şöyle açıklayalım. Bu teknolojiye sahip bi raraç var diyelim. Anında Huawei markalı telefonlarla iletişime geçebiliyor. Anında bağlantı, ev kontrolleri, tek tıklama ile gezinme seçenekleri, hareketle kontrol özelliği, araç içi anlık görüntülü arama ve hatta buna benzeyen uygulamalar içerisinde gezinme gibi pek çok özellik var. BYD tarafından sunulan HAN serisi araçlar HiCar teknolojisine sahip olarak sunuluyor. Bu yüzden de bu teknolojiyi destekleyen Huawei telefonlarla gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap