1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. HTC Uygun Fiyatlı Wildfire E2 Modeliyle Geliyor! İşte Özellikler

HTC Uygun Fiyatlı Wildfire E2 Modeliyle Geliyor! İşte Özellikler

wild

Uygun fiyatlı telefon modellerinin artış göstermesiyle beraber, uzun zamandır piyasada görünmeyen HTC firması da bu duruma el attı diyebiliriz. Yeni uygun fiyatlı modeli üzerinde çalışan ve modelinin ismini belirleyen firma önümüzdeki günlerde Wildfire E2 modeliyle karşımıza çıkacak. Tabii ki cihazın henüz tanıtım aşamasına gelinmediği gibi özelliklerin sızdırılmasıyla da sizlere detaylı bilgiler verdik. Bakalım uygun fiyatlı model hangi özelliklere yer açacak?

Wildfire E2 Özellikleri Ortaya Çıktı

MediaTek Helio P22 işlemcisinden gücünü alan modelin ekran kapasitesi 6.2 inç seviyesinde olacak. Ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak cihazın, isteğe bağlı olarak depolama alanı da genişletilebilecek. Tabii ki sızdırılan özellikler yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor. Çünkü modelin neredeyse tüm özellikleri ortaya çıktı.

Uygun fiyatıyla çıkışını yapmaya hazırlanan modelde Android 10 ve HTCSense arayüzleri bulunacak. Bunun yanı sıra 320 PPI ekran değerine sahip modelin ekran çözünürlüğü de 1520 x 720p seviyesinde olacak.

Pil kapasitesi ve kamera özellikleri henüz netleşmeyen modelin bu özelliklerine baktığımızda modelin orta seviye bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca cihazın arka kısmında güvenlik için parmak izi okuyucu sensörü de bulunuyor.

Yeni Model Uygun Fiyatlı Mı Olacak?

Bildiğiniz gibi HTC son dönemlerde akıllı telefon piyasasında gözükmüyor. Ayrıca diğer yandan amiral gemilerinin tanıtımını yapan Samsung bile daha uygun fiyatlı modeller üzerinde çalışmaya başladı. Piyasayı hareketlendirmek isteyen firmalardan olan HTC firması da, muhakkak telefonun fiyatını çok uygun tutacaktır.

Modelin özelliklerine baktığımızda ve ortaya çıkan özelliklerle yorum yaptığımızda modelin fiyatı 1.000 – 1.200 TL civarlarında olabilir. Tabii ki bu fiyat vergilerle beraber 1.500 TL tutarını rahatça aşabilir. Ancak ilerleyen günleri bekleyerek modelin geri kalan özelliklerinin ortaya çıkmasını da gözlemleyeceğiz. Yeni özellikler de belli olduğu taktirde, sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.

Önerilen Yazı
Samsung 1000 TL Altı Telefonu Duyurdu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap