1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. HTC, Geri Dönmeye Hazırlanıyor
Trendlerdeki Yazı

HTC, Geri Dönmeye Hazırlanıyor

HTC Geri Dönmeye Hazırlanıyor

Bu zamana dek telefon üreticisi olarak bildiğimiz HTC, Geri Dönmeye Hazırlanıyor. Ürettiği akıllı telefonlarla aklımızda yer edinmiş olan HTC yeniden hayatımıza girecek ama bu kez karşımıza bir telefonla çıkmayacak olan marka pazarda kendine yer edinebilecek mi? Merak konusu.

HTC, Geri Dönmeye Hazırlanıyor

HTC markası, akıllı telefon konusunda bazı talihsizlikler yaşamıştı. Son ürettiği telefon HTC U12 ile beraber Türkiye pazarı ve bazı önemli pazarlara veda eden marka akıllı telefon üretimine sessiz sedasız devam etmişti. Fakat şirket tarafından üretilen modeller iyi yankı uyandırmamıştı. Daha çok kendi halinde bir seyir izleyen telefonlarla atak gerçekleştiremeyen marka şimdilerde yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Akıllı telefon alanında değilde kablosuz kulaklık kategorisinde üretim yapmayı planlayan markanın bu kez ön plana çıkıp çıkmayacağı merak konusu.

Yeni gelen dedikodulara göre HTC markası yeni bir kulaklık üzerinde çalışma gösteriyor. Piyasaya çıkarılacak olan bu kulaklığın adının da HTC U Ear olacağı söylenilen söylentiler arasında. Aslında bu yeni kulaklığa ilk baktığımızda karşımıza Apple AirPods’u görebiliriz. Parlak piyano siyahi rengine sahip olan HTC U Ear, açık tasarımı benimsemekte. Bu kulaklığın tasarım hatları bizlere Airpodların gövde tasarımını yansıtıyor.

Önerilen Yazı
Windows 10 Sistem Güncellemesi Geldi

HTC’nin yeni kulaklığıyla alakalı bildiğimiz şimdilik bu kadar. Yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Teknositesi olarak bizleri takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap