1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Honor X10 Max Özellikleri Belli Oldu

Honor X10 Max Özellikleri Belli Oldu

honor-max

2018 yılından beri X serisinin üretimine devam eden Honor, 8X modelinden sonra X10 Max modeliyle karşımıza gelmeye hazırlanıyor. 2018 yılındaki ürün varyantının beğenilmesiyle beraber X serisine devam etmek isteyen Honor, X10 Max 5G cihazını duyurdu. Tabii ki ortaya çıkan duyuruyla beraber cihazın özellikleri de ortaya çıktı. Bakalım Honor X10 Max özellikleri neler?

Honor X10 Max Özellikleri

Yeni cihazın özelliğine baktığımızda, ilk etapta 7.09 inç büyüklüğünde bir ekranla karşılaşıyoruz. 277 gram ağırlığına sahip olan cihaz damla çentik yapısıyla da karşımıza çıkacak. Aynı zamanda 1080 x  2280 piksel çözünürlüğe sahip olan cihaz, Full HD Plus ekran özelliğini de barındırıyor.

Yeni modelin şu an için RAM gücü ve dahili depolama alanı bilinmezken, cihazın kutulardan Anroid 10 işletim sistemi tabanıyla çıkacağını biliyoruz. Aynı zamanda MediaTek Dimensity 800 5G işlemcisine sahip olan cihazın, 5.000 mAh gücünde de bataryası bulunuyor. Aynı zamanda cihaz bataryası 22.5 W hızlı şarj özelliği sayesinde de kısa sürede doluyor.

Son olarak cihazın kamerasından bahsedecek olursak, Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo’yu kaynak gösterebiliriz. Sosyal medyada paylaşılan verilere göre cihazın ön kısmında yer alan kameranın 8 MP çekim kalitesi bulunacak. Aynı zamanda arka kısımdaki ana kamera 48 MP kalitesinden oluşurken, ana kameraya eşlik eden kameralar da yer alacak. Ancak şuan için yan kameraların özelliği bilinmiyor.

Honor X10 Max Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni cihazın şu an tüm özelliklerini net şekilde bilmediğimiz gibi, fiyatı konusunda da bir fikir edinemedik. Aynı zamanda piyasadaki satış tarihi de belli olmayan cihaz ilk aşamada 2 Temmuz tarihinde tanıtılacak. İlk etapta Çin’de satışa sunulacak cihazın, ülkemize ne zaman geleceğin de bilmiyoruz. Ancak ilerleyen günlerde detaylı bilgiler aldıkça sizlerle yeniden paylaşacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap