1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Honor X10 Max 5G Performans Testinde Göründü – İşte Özellikler

Honor X10 Max 5G Performans Testinde Göründü – İşte Özellikler

honorx10

Son haftaların adeta gündem telefonlarından birisi olan Honor X10 Max 5G modelinin performans testi ortaya çıktı. Geekbench bünyesinde ortaya çıkan testle beraber hem test sonuçlarını, hem de cihazın kesinleşen özelliklerini gördük. Peki bakalım yeni modelin kesinleşen özellikleri hangileri, cihazın test durumu nasıl sonuçlar alıyor?

Honor X10 Max 5G Kesinleşen Özellikler

Yeni amiral gemisinin daha önce de özelliklerine göz atmıştık fakat tüm özellikler kesin değildi. Bugün ortaya çıkan verilerle beraber hem cihazın test sonucunu görmüş olduk, hem de netleşen özelliklerini öğrendik. Tekli işlem sonucunda 539 puan alan model çoklu sonuçlarda 2186 puan alıyor. Oldukça güzel olan puanlamada bir de cihazın özelliklerine göz atacağız.

Cihazın özelliklerine baktığımız zaman da ilk aşamada Dimensity 800 işlemci gücünü görüyoruz. Bunun yanı sıra 7.09 inç ekran boyutuyla çıkış yapmaya hazırlanan cihazın 5.000 mAh kapasitesinde bataryası bulunuyor. Ayrıca cihazın en çok merak edilen özellikleri de kamera diyebiliriz. Şu an için tüm kameraların net olarak özelliği bilinmese de, ana kameranın 48 MP olacağını biliyoruz.  Ayrıca 22.5W hızlı şarj desteğiyle gelen cihazda Google Play Hizmetleri yerine Huwei Mobil Servisleri bulunacak. Son olarak cihazın, kutulardan Android 10 işletim sistemiyle çıkacağını da altını çizelim.

Yeni X10 Max 5G Ne Zaman Çıkacak?

Yeni cihazın performans testinin ortaya çıkmasıyla beraber, Huawei’den başka mobil cihaz kullanmayan kullanıcılar da heyecanlandı diyebiliriz. Çünkü performans testinin ortaya çıkmasıyla beraber, cihazın çıkış tarihinin de çok yaklaştığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Lakin şuan net bir tarih verememekle beraber, yeni orta segment telefonun ülkemizde de ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir bilgimiz yok. İlerleyen zamanlarda detaylı bilgiler aldıkça, yeniden sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap