1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Honor Play 4e Tasarım ve Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor Play 4e Tasarım ve Özellikleri Ortaya Çıktı

play4eee

Play serisinin özelliklerini daha da güçlendirme çalışmaları yapan Honor, yeni ürününün görüntülenmesine engel olamadı. Yayınlanan bir posterle birlikte yeni Play 4e modelinin görüntülenmesiyle beraber, Play ailesinin devamının geleceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda Play 4 ve Play 4 Pro modellerinin duyurusunu yapan istikrarlı firma, bakalım Honor Play 4e modeliyle kullanıcılara neler sunacak, yeni cihaz nasıl görünecek?

Honor Play 4e Özellikleri

Cihazım ilk etapta tasarımına baktığımız zaman sol üst ön kısımda bir kamera deliği görüyoruz. Bunun yanı sıra 6.39 inç ekran boyutuyla çıkış yapmaya hazırlanan modelde Kirin 710A işlemci gücü bulunuyor. Bunun yanı sıra kamera detayları hakkında bilgi gelmese de, cihazın ön kamerasının 13 MP seviyelerinde olacağı düşünülüyor. Ayrıca cihazın arka kameraları hakkında da herhangi bir detay yer almıyor.

Cihazın görüntüsünün yanı sıra biraz da içerisine girdiğimizde 4 GB RAM gücü ve 128 GB dahili depolama alanı bizleri karşılıyor. Ayrıca 4.000 mAh batarya gücüne ev sahipliği yapan cihazda her ne kadar çekim kaliteleri bilinmese de üçlü kamera kurulumu yer alacak.

Yeni Honor Play 4e’nin Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yeni modelin çıkış tarihi net olarak bilinmese de, ilerleyen günlerde tanıtımı bekleniyor. Ayrıca ilk etapta Çin’de piyasaya sürülmesi beklenen cihazın fiyatı da 1000 Çin Yuanı olacak. Yani 140 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak cihazın, belirlenen fiyatı da tahminden öteye geçemiyor.

Merak edilen bir diğer konu da yeni cihazın Türkiye’de yer alıp almayacağı. Bu konuda henüz bir şey söylemek için çok erken zamanlar diyebiliriz. Ancak başarılı bir rağbet görürse, cihaz 6 ay içerisinde ülkemizde de satışa çıkabilir. İlerleyen günlerde detayları takip ederek sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap