1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Honor Play 4 5G Görücüye Çıkıyor

Honor Play 4 5G Görücüye Çıkıyor

honor-play-4-5gb-gorucuye-cikiyor

Son dönemlerde yeni ürünleriyle oyuncuların gönüllerini kazanan ve artık neredeyse oyunculara yönelik cihaz üretimine başlayan Honor, Play ailesine yeni bir ürün kazandırıyor. Henüz tanıtımı gerçekleştirilmeyen Honor Play 4 5G modeli, özellikle kamera ve ram kapasitesiyle adından söz ettirecek gibi görünüyor. Peki, yeni Honor Play ailesinin modeli bizlere neler sunacak?

Honor Play 4 5G Play Özellikleri

Yeni modellerden birisi olan Honor Play 4 5G modeli, gerçekten de fazlasıyla yeterli özelliklerle karşımıza geliyor. Huawei altyapısında hizmet veren ve farklı cihazları için de çalışmalarına hız kazandıran Honor, bu zamana kadar yüksek kapasiteye sahip özelliklerle oyunculara hitap etmeyi başardı.

Honor Play ailesinin müdürü Xiaolon Raul, yeni model hakkında bilgiler paylaştı. Görsellere baktığımız zaman Honor Play 4 5G modeli siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle karşımıza gelecek gibi görünüyor. Bunun yanı sıra dörtlü bir kamera barındıran cihazın ana kamerasının 64 Megapiksel kalitesine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Honor Play 4 5GB Neler Sunacak?

Yeni modelde öncelikle hemen hemen her cihazda olduğu gibi parmak izi okuma sensörünün bulunacağını söyleyelim. Ayrıca yine oyuncuları rahat ettirecek bir modelle karşımıza gelen Honor, yeni cihazında 6.81 inç ekran kapasitesine ve IPS LCD ekran teknolojisine de yer veriyor. Ayrıca cihaz, 1080 x 2400 çözünürlüğe sahip olacak.

Ön kamera kalitesi 16 Megapiksel olan modelin, arka kısmındaki kamerası ise 8 Megapiksel çekim kalitesinden oluşan ikinci kamera ile desteklenecek. Cihazdaki kameralar iki farklı sensörden beslenirken, sensörlerin de 2 Megapiksel çözünürlüğe sahip olduğu bilinenler arasında yer alıyor.

Sekiz Çekirdekli İşlemci Gelebilir

Honor Play 4 5GB modeli, sekiz çekirdekli işlemci gücüyle karşımıza gelebilir. Bu konuda henüz net bir bilgi elde edilemezken, işletim sisteminin Android 10 olacağı ise kesin bilgiler arasında yer alıyor.

Cihazın RAM gücüne baktığımız zaman da üç farklı Ram seçeneğiyle karşılaşacağımızı söyleyelim. Yeni modelde 4 GB, 6 GB ve 8 GB Ram gücü seçenekleri bulunacak. Ayrıca 4.200 mAh batarya kapasitesine sahip olan Play 4 5GB, depolama konusunda da standart oranlarla kendini gösterecek. Cihazda 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunacak ve parmak izi okuyucu sensörü cihazın güç düğmesinin bulunduğu bölgeye entegre edilecek.

Tanıtım Günü 4 Haziran

Özellikle yeni akıllı telefonları sıklıkla takip eden oyuncular, Honor Play 4 5G modeli çıkış tarihini ve fiyatını merak ediyor. Cihazın, tanıtım günü hariç herhangi bir fiyat veya çıkış tarihi net olarak bilinmiyor. Tüm özelliklerin doğrulanabilmesi için de, 4 Haziran tanıtım gününü merakla bekleyeceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap