1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Honor Magic Earbuds Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Honor Magic Earbuds Türkiye Fiyatı Belli Oldu

honor-magic

Geçtiğimiz günlerde yeni kulaklık modelinin incelemesi bir hayli yankı uyandırmıştı. Mükemmel bir görünüme ve rahat bir kullanıma sahip olan Honor Magic Earbuds Türkiye fiyatı belli oldu. Çeşitli özellikleriyle rakiplerini eleyen ve alışveriş kanallarıyla artık ülkemizde de yerini alan yeni kulaklığın fiyatı, bakalım ne kadar olmuş?

Honor Magic Earbuds Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde detaylanmaya başlayan Huawei’nin yeni ürünü Honor Magic Earbuds, ses engelleme özelliğiyle rakiplerini eleyecek gibi görünüyor. 32 desibel oranına kadar dış gürültüyü bloken etmeyi başaran kulaklık, kulak içini ağrıtmayan rahat bir kullanıma da sahip. Aynı zamanda kulaklığı taktığınızda ve çıkardığınızda, yeni kulaklık durumu algılıyor ve yüksek bir enerji tasarrufu sağlanıyor.

Kulaklığın kullanım süresine baktığımızda da yaklaşık 3.5 saat gibi bir süreyle karşılaşıyoruz. Aynı zamanda tek şarj süresiyle 3.5 saat kullanım ömrü sunan cihaz, kutudaki şarjıyla beraber 13 saat kullanıma ev sahipliği yapıyor. EMUI 10 kurulu olan cihazlara çok daha kolay bağlanan kulaklık, Huawei Al Life uygulamayla beraber özelleştirilebiliyor ve tuşlar daha fonksiyonlu bir hale geliyor. Yani kulaklığın kullanımında Huawei ve Honor telefon modellerinin daha da avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak kulaklığın ağırlığının da 62 gram olduğunu belirtelim.

Honor Magic Earbuds Türkiye Fiyatı

Geçtiğimiz günlerden itibaren merakla beklenen kulaklık, nihayet Türkiye’ye giriş yaptı. Türkiye fiyatı ise 799 TL olarak belirlenen kulaklık, satış rekoru kıracak gibi görünüyor. Kısa zamanda bütün pazarlarda yerini alan kulaklığa, çeşitli alışveriş sitelerinden siz de sahip olabilirsiniz. Özelliklerine baktığınızda gerçekten tüm sesi bloke ettiğini söyleyebilir, akıllı kulaklık unvanını kazanacağını da belirtebiliriz.

Şuan için kulaklığın satışı veya özellikleri konusunda herhangi bir sorun görünmüyor. İlerleyen günlerde yeni bilgiler gelirse, yine sizlerle paylaşıyor olacağız. Peki siz, yeni kulaklık hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap