1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Honor Hediye Kampanyası Başladı! Honor’dan 50 Adet Hediye

Honor Hediye Kampanyası Başladı! Honor’dan 50 Adet Hediye

honor-kampanya

Huawei’nin altyapısında barınan Honor, bu sene yeni ürettiği akıllı telefonlarla da gündeme gelmeye başladı. Birbirinden güzel ürünleriyle teknoloji piyasasını tamamen sallayan Honor, hediye dağıtmak için kampanya çalışmalarına başladı. Bu hafta için Monster firmasının da Notebook hediye ettiğini, şu anda da Honor’un dev bir kampanyaya başladığını biliyoruz. Peki Honor hediye kampanyası ne zaman başladı, kampanyaya nasıl katılabiliriz?

Honor Hediye Kampanyası Ne Zaman Başlıyor?

Honor Türkiye tarafından uygulanacak kampanyayla beraber, 50 kişiye 50 adet hediye dağıtılacak. Kampanya hakkında detaylı bilgiler edinebilmeniz için Honor Türkiye Instagram hesabınız ziyaret etmeniz gerekiyor. Oradaki adımları sırayla uygulayarak siz de kampanyaya katılabilir, arkadaşlarınızı da dahil ederek şansınızı arttırabilirsiniz. Kampanyaya katılım adımları da, çok zorlu şartlardan oluşmuyor. Bildiğiniz klasik sayfayı takip etme ve arkadaş etiketleme metoduyla oluşan kampanya için, 1-2 dakikanızı ayırmanız yeterli olacak.

Honor Hediye Olarak Hangi Ürünleri Dağıtacak?

Honor Türkiye, yaptığı kampanyayla beraber toplamda 50 adet ürünü dağıtacak. Bu ürünleri aşağıda sizler için liste haline getirdik.

  • 1 adet Honor 20 Akıllı Telefon
  • 1 adet Honor 9X Akıllı Telefon
  • 3 adet Honor MagicWatch 2 Akıllı Saat
  • 5 adet Honor AM66 Kulaklık
  • 20 adet Honor Band 5 Akıllı Bileklik
  • 20 adet Honor AM61 Kulak İçi Kulaklık

Kampanya Süresi ve Katılım Şartları

Honor’un dev kampanyası 19 – 26 Haziran arasında düzenleniyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey Honor Türkiye sayfasını Instagram üzerinden takibe almak ve sayfanın etkinlik için attığı gönderiye 3 adet arkadaş etiketlemek. Kampanyaya katılım şartlarını yerine getirdikten sonra, çekiliş ve kampanya sonuçları 29 Haziran tarihinde Honor Club Instagram hesabı üzerinden duyurulacak. Kampanyaya fazla katılma hakkı var mı, bu konu hakkında bilgimiz yok. Lakin Instagram gönderisine ulaşarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap