1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Honor 8S 2020 Akıllı Telefon Kullanıcılara Tanıtıldı!

Honor 8S 2020 Akıllı Telefon Kullanıcılara Tanıtıldı!

Honor 8S 2020 Akıllı Telefon Kullanıcılara Tanıtıldı!

Popülerliği ile ön plana çıkmayı başaran teknoloji firmalarından bir tanesi olan Honor, düzenlemiş olduğu etkinlikte Honor 8S 2020 akıllı telefon tanıtımını yaptı. Honor 8S 2020 ismi konulan bu cihaz bütçeye dost olabilmesinin yanı sıra harika tasarımıyla dikkati üzerine topluyor.

4G Bağlantı desteği olacağı söylenen cihaz, tüm kullanıcılarının karşısına Android 9 işletim sistemi görünümünde olan EMUI 9 arayüzü ile birlikte gelmeye hazırlanıyor. Peki, her geçen gün artan kalitesiyle dikkat çeken Honor firması aracılığıyla tanıtımı gerçekleşen yeni akıllı telefonun teknik donanımları nelerdir?

Çoğu akıllı telefon kullanıcıları tarafından merak konusu olan ve internet dünyasında sıkça araştırılan Honor 8S 2020 akıllı telefon özelliklerini detaylı olarak sunuyoruz.

Honor 8S 2020 Akıllı Telefon Özellikleri Nelerdir?

Honor firması bünyesinde tanıtımı gerçekleşen bütçeye uygun yeni Honor 8S 2020 akıllı telefon özellikleri sayesinde oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Google uygulamalarını içeriğinde barındıran bu cihaz, tüm kullanıcıların karşısına Android 9 işletim sistemi görünümünde olan EMUI 9 arayüzü ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor.

Tek kamerası bulunan cihaz da microSD kart desteği de yer alıyor. Telefonun diğer özelliklerine birlikte göz atmaya devam edelim.

Ekran Özellikleri

5,7 İnç büyüklüğü bulunan ekran özelliği ile piyasaya sürülecek olan cihaz da IPS panel yer alıyor. 720X1520 Piksel çözünürlüğü olan IPS panel ile birlikte tüm kullanıcılar, ışık açılarından hiçbir şekilde etkilenmeden cihazı problemsiz şekilde kullanabiliyorlar.

Kamera Özellikleri

Günümüz akıllı telefonlarına baktığımız vakit tek kameraya sahip olan bu cihaz, fotoğraf çekmeyi sevenleri birazcık hayal kırıklığına sürmüş gibi görünüyor. Firma aracılığıyla yapılan bilgilendirme de F/1.8 diyafram değeri bulunan ana kameranın çözünürlük gücü 13 MP şeklinde açıklanmıştır. Bu bilgiye ek olarak herhangi bir yapay zekâ teknoloji desteği bulunmayan öz çekim kamerası ise 5 MP olarak duyuruldu.

Donanım Özellikleri

3 GB Ram gücü bulunan Honor 8S 2020, bütün kullanıcıların karşısına MediaTek Helio A22 adı altında işlemci ile çıkmaya hazırlanıyor. Teknik özellikleri esas alındığında giriş seviyesine hitap edecek bu cihazın depolama alanı tam 64 GB olacağı belirtildi. Elbette isteyen kişiler microSD kart ile birlikte 512 GB’a kadar depolama alanını yükseltebiliyorlar.

3.020mAh batarya gücü bulunan cihaz da hızlı şarj desteği maalesef bulunmuyor. Bu yeni cihazda ayrıca 4G bağlantı desteği ile Bluetooth 5.0 özelliği de bulunuyor.

Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Teknik donanım gücü ile giriş seviyesi için hitap eden Honor 8S 2020 akıllı telefon fiyatı kullanıcıların gözünü doldurmayı başarıyor. 99 Sterlin olarak belirlenen fiyat etiketine sahip akıllı telefon 5 Haziran tarihinden itibaren İngiltere’de satışa çıkarıldı. Bütçe dostu olması ve kusursuz tasarımı sebebiyle pek çok kişinin beğenisini kazanan bu yeni cihazın satışlarının hangi seviyede olacağı da merak uyandırıyor.

Önerilen Yazı
Galaxy Note 20 O Özelliğiyle Geliyor!
Yorum Yap

Yorum Yap