1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Honor 30 Lite Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Honor 30 Lite Tanıtım Tarihi Belli Oldu

h

Huawei’nin alt markası olarak karşımıza çıkan Honor son zamanlarda oldukça sevilen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Çinli üretici tarafından tanıtılacak olan telefonlardan biri Honor X10 Max olması beklenirken ayrıca Honor 30 Lite modelinin de tanıtılacağı düşünülmektedir. Honor 30 Lite Tanıtım Tarihi Belli Oldu 

Huawei telefon kısa sürede milyonlarca satışa ulaştığından ötürü Honor telefon markasınında aynı etkileşimi alacağını düşünüyoruz. Tanıtım gerçekleştiği an sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Honor 30 Lite Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Honor 30 Lite modeli kısa süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkmakta. Cihazın çıkış tarihiyle ilgili farklı iddialar ortaya atılmış olsa da henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Çinli bir şirket tarafından yapılan son açıklamalara göre Honor 30 Lite modelinin 2 Temmuz Perşembe günü tanıtılması düşünülmektedir.

Honor 30 Lite Özellikleri konusunda net bir bilgi bulunmasa da bazı sızıntılar aldığımızı söyleyeceğiz. Honor 30 Lite modeli Mediatek Dimensity 800 işlemcisinden güç alması beklenmekte. Cihazın kamera kısmında ise 48 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel selfie kamerasının bulunması bekleniyor. 22.5W hızlı şarj desteğine sahip olan telefon ayrıca 4000 mAh büyüklüğünde bir bataryadan gücünü alıyor.

Honor 30 Lite fiyatı olarak da net bilgimiz bulunmamaktadır. Tüm gözler 2 Temmuz günü yapılacak olan tanıtıma çevrilmiş durumda. Bu tanıtım esnasında cihaz ile ilgili tüm detayların paylaşılmasını bekliyoruz. Cihaz ile alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Honor X10 Max 5G Performans Testinde Göründü – İşte Özellikler
Yorum Yap

Yorum Yap