1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Honda Gold Wing’e Android Desteği Geliyor!
Trendlerdeki Yazı

Honda Gold Wing’e Android Desteği Geliyor!

Hyundai Gold Wing

Japonya merkezli olan otomabil ve motosiklet üreticisi olan Honda, en çok satan motosiklet modellerinden Gold Wing’e Android Desteği gelmekte. Honda Gold Wing’e Android Desteği Geliyor! 

Bundan sonra Android kullanıcıları, müzik, telefon görüşmesi ve mesajlaşma gibi hizmetlere motosiklet üzerinden erişebileceklet. Honda’nın motosiklet serisi Gold Wing’e Android Auto desteği getireceğini duyurdu. Son zamanlarda oldukça popüler olan Android tabanlı akıllı telefonlarla muhteşem bir uyum sağlanacağı açıklandı. Müzik, navigasyon, telefon görüşmesi ve mesajlaşma gibi uygulamaları motosiklet üzerinden kullanıcılarına sunabilecek. Haziran 2020 de yayınlanması planlanan özellik yenilikler katacağı kesin.

Japon merkezli firmanın en popüler motosiklet serilerinden biri olan Gold Wing, 2017 yılının Ekim ayında ilk olarak Apple CarPlay entegrasyonuna sahip motosikleti olmuştur. Honda, Android Auto desteğini motosiklet üzerinde güven içerisinde kullanabileceğini söylemekte.

Honda Gold Wing’e Android Desteği Geliyor!

Honda motorsiklet sürücüleri Android Auto’nun kullanıcı dostu olan arayüzü ve kolay sesli komut sistemiyle dikkatleri dağılmadan neredeyse her işini motosikler üzerinde halledecekler. Ayrıca, müzik, multimedya ve mesajlaşma uygulamalarına motosiklet ile ulaşacaklar.

Önerilen Yazı
Apple Çalışanları Kademeli Olarak İşe Dönüyor!

Honda motosiklet sürücüleri Google Asistan özelliğiyle gözünü yoldan ayırmadan sesli komut özelliğini sürüş odağını bozmadan tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Japon şirket şimdilerde ise hem Android Auto hem de Apple CarPlay desteğini diğer ürünlerine de kazandırmayı amaçlamaktadır.

Honda’nın yeni ürünlerine ekledikleri cihazlardan zaman içerisinde sizlere bildirmeye devam edeceğiz. Siz de bizleri takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap