1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Herkes PlayStation 5 Modeli Alamayacak! Sony’den Mesaj Var

Herkes PlayStation 5 Modeli Alamayacak! Sony’den Mesaj Var

ps44

Son zamanların en çok konuşulan konsol cihazlarından olan PlayStation 5 modeli, her gün yeni bir haberle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer da cihazı fazla almak isteyen kullanıcılar için üzücü bir haber geldi diyebiliriz. Ortaya çıkan bilgilere göre PlayStation 5, herkes tarafından sadece bir kereye mahsus olarak alınabilecek. Yani insanlar birden fazla sipariş veremeyecek.

PlayStation 5 Modeli Eşit Dağıtılacak

Son zamanların en çok konuşulan oyun konsollarından olan PlayStation 5, herkes tarafından merakla bekleniyordu. Henüz resmi olarak satışa çıkmayan ürünün Türkiye fiyatının da belli olmasıyla beraber kullanıcılarımız bayağı heyecanlandı diyebiliriz. Ancak Sony tarafından da fazla cihaz almak isteyen oyuncuları üzecek bir haber geldi.

Son saatlerde Sony web sitesi üzerinde yayınlanan yeni bir uyarı metni keşfedildi. Uyarı metnine göre kullanıcıların birden fazla cihaz almalarının önüne geçilecek ve cihaz daha fazla insana ulaşacak. Ayrıca internet sitesi üzerinden yapılan alışveriş esnasında da, tek hesapla alışverişte sepete iki ürün eklemesi yapılamayacak. Daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Sony, böylece her ürününü de tüm kullanıcılara rahatlıkla paylaştırmış olacak.

PlayStation 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Hakkında

Bildiğiniz üzere bu zamana kadar cihazın fiyatı hakkında birtakım iddialar ortaya atılmıştı. Ayrıca Türkiye fiyatının da 7.999 TL olacağını bildiğimiz cihazın henüz net olarak çıkış tarihi bilinmiyor. Bunun yanı sıra Sony sitesinde yayınlanan uyarıya göre de kullanıcılar fazla ürün alamayacak, her oyun severe yalnızca bir adet PS5 alma hakkı tanınacak.

İlerleyen günlerde çok zaman geçmeden ürünün çıkış tarihinin de belirlenmesi bekleniyor. Türkiye fiyatı zaten az çok belli olan modelin çıkış tarihi hakkında da bir bilgi geldiğinde yeniden sizlere aktaracağız. Siz de yeni ürünü fazlasıyla merak ediyorsanız, bizleri takipte kalın.

Önerilen Yazı
Minecraft Nasıl Ortaya Çıktı Diye Merak Edenlere Belgeselini Yapmışlar!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap