1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Herkes Duysun! Instagram Son Görülme Kapatma Açıklandı!

Herkes Duysun! Instagram Son Görülme Kapatma Açıklandı!

Instagram Son Görülme Kapatma

Instagram son görülme kapatma konusu sürekli değişen ve karşımıza çıkan bir konu. Bu konuya dair söyleyecek çok fazla şey var. Sizin için özel olarak hazırladığımız bu liste içerisinde Instagram son görülme nasıl kapatılır sorusunu çözmek istiyoruz. Bu yol ile ortaya çıkardığımız bütün seçenekler sayesinde her türlü işlemi yapabilirsiniz. DM konusunda rahat olmayan kişiler için son görülme kapatma özelliğini ön plana çıkarmak istiyoruz.

Bazılarına bizzat dokunan, bazıları için gelir elde edilen, bazıları için de yaşadığı yer olan Instagram için pek çok kişi adına olmazsa olmazlardan biri oluyor diyebiliriz. Yeni özellikler ve deneme aşamasındaki bazı konularda çok tartışılıyor hatta. Yani sürekli yeni konulara değinmesi bu uygulamaya yapılan eklemeler falan ortalığı biraz karıştırıyor.

Mevcut özelliklerin çoğu kişinin hoşuna gitmesi ve bu konuda büyük bir artı sağlanması için karşımıza çıkıyor. Son görülme özelliğinin de pek çok kişinin istediği bir durum olması da bazı sorunları yola çıkarıyordu. Bu konuda hangi tarafın düşüncesini savunursunuz tam bilmiyoruz lakin bazı özellikleri ve bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Son görülme sorusunun cevabını net bir şekilde vermek ve bu konuya ilişkin bir çözüm yaratmak için size rapor hazırladık!

Instagram Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram son görülme kapatma işlemleri için bazı yöntemler var. Bu yöntemleri en hızlı şekilde uygulayarak sizler de kapatma işlemi yapabilirsiniz.

  • 1. Adım: Instagram uygulamasını açın ve hemen profilinize girin,
  • 2. Adım: Ardından sağ üst tarafa yani ayarlar bölümüne tıklayın. Ardından ayarlar sayfasına eriştiğinizi göreceksiniz.
  • 3. Adım: Gizlilik bölgesinde yer alan seçenekler için gizlilik sekmesine ulaşın.
  • 4. Adım: Hareket durumunu göster yazan panelden bu butona tıklayarak, botunu pasif yapın.

Bu durumla birlikte Instagram son mesajların görülme özelliğini kapatabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak yalnızca bu özelliği aktif etmiş olan kullanıcıları görebiliyorsunuz. Son görülme özelliğini bilgisayardan da kapatabiliyorsunuz. İsterseniz gelin hemen ona da değinelim.

Instagram Görüldü Bilgisayardan Kapatma!

Son görülme işlemini bilgisayardan kapatmak için şu yöntemleri yapabilirsiniz:

  • 1. Adım: Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcıdan hemen Instagram sitesine giriş yapın.
  • 2. Adım: Buradan hareketler durumunu göster kutusundaki işareti kaldırın.
  • 3. Adım: Artık DM kutusuna bakarsanız takipçilerinizin ya da mesajlaştığınız kişilerin son görülmesini görmemiş olursunuz.

Bu işlemleri bu şekilde toparlayabilirsiniz. Son görülme özelliği pek çok kişiye ulaşan bir özellik. Bu yüzden de kesinlikle alanında ilgili pek çok kişiye hitap ediyor diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap