1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Hem Ucuz Hem Yüksek Performanslı – LG Harmony 4 Kaçmaz!

Hem Ucuz Hem Yüksek Performanslı – LG Harmony 4 Kaçmaz!

lg-harmony4
1

Yeni amiral gemi fiyatlarının yükselmesiyle beraber, insanlarımız artık bütçe dostu telefonlara ağırlık vermeye başladı. Tabii ki parasal düşünmenin yanı sıra telefonun özelliklerini de düşünen ve ona göre hareket eden kullanıcılarımız, biraz da yüksek performanslı modelleri düşünüyor. LG de, son zamanlarda ortaya çıkardığı yeni modelleriyle beraber, bütçe dostu bir marka haline geldi. Bakalım firmanın hem ucuz, hem de gayet iyi performans gösteren LG Harmony 4 modeli kullanıcılara neler sunacak?

LG Harmony 4 Özellikleri

İlk etapta cihaza baktığımızda, karşımıza 6.1 inç 720p bir ekran kalitesi görüyoruz. Ayrıca 3 GB RAM gücüne ve 8 çekirdekli işlemciye sahip olan cihazın, dahili depolama alanı da 32 GB seviyelerinde. MicroSD desteği olsa bile depolama alan pek fazla yükseltilemezken, yine de 64 GB seviyelerine kadar çıkabiliyor.

Arka kısmında çift kamera barındıran modelin 13 MP + 5 MP kamera seçenekleri bulunuyor. Ana kamera 13 MP olurken, 5 MP kamera ise ultra geniş açılı bir çekim barındırıyor. Bunun yanı sıra cihazın ön kısmındaki tek kamera da 8 MP kalitesinden oluşuyor.

Kutulardan çıkarken Bluetooth 5.0 ve Android 10 işletim sistemini barındıran model 3.500 mAh gücünde ortanın bir tık üstü bataryaya da sahip. Yalnızca Titan renk seçeneğiyle gelen Harmony 4 modelinin ağırlığı ise yalnızca 173 gram.

Harmony 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şu an Avrupa pazarında çıkışını yapan modelin, Türkiye topraklarına girip girmeyeceği henüz bilinmiyor. Yalnız fiyatının çok uygun olduğunu söyleyelim. Giriş seviyesi olarak nitelendirilen ama özellikleri de gayet iyi olan Harmony 4 modelinin fiyatı şu an 139 dolar. Eğer cihaz ülkemize giriş yaparsa fiyatı da yaklaşık 1.400 – 1.500 TL olabilir. Taksit seçeneklerinin bulunmaması ve yeni model fiyatlarının çok yüksek olması sebebiyle, LG’nin yeni modeli ülkemize girerse peynir ekmek gibi satar diye düşünüyoruz. Peki bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Önerilen Yazı
Akıllı Telefonunuzu Şarja Takmayı Unutun – Oukitel WP5 Pro Tanıtıldı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap